02:43 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  Ukraina pareiškė esanti pasirengusi panaikinti sankcijas Rusijai

  © Depositphotos /
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (234)
  44

  Atsakydamas į žurnalisto klausimą apie veiksmus panaikinant sektorinius apribojimus, Ukrainos vicepremjeras teigė, kad šalis yra pasirengusi bet kokiam scenarijui

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Ukrainos ministro pirmininko pavaduotojas Europos ir euroatlantinei integracijai Dmitrijus Kuleba interviu "RBC Ukraine" pareiškė, kad Kijevas yra "pasirengęs penkeriems metams" nepratęsti sankcijų Rusijai.

  Atsakydamas į žurnalisto klausimą apie veiksmus panaikinant sektorinius apribojimus, jis teigė, kad šalis yra pasirengusi bet kokiam scenarijui.

  Taip pat Kuleba pažymėjo, kad Ukrainos diplomatijos uždavinys — neleisti to įgyvendinti, nepasiekus rezultatų, susijusių su Minsko susitarimais.

  "Ir antra, jei tai visgi atsitiks, — gauti už tokį sprendimą maksimalų kompensacijos dydį bet kurioje formoje, dėl kurios deramasi", — sakė jis.

  Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris susivienijo su Rusija po 2014 metais pusiasalyje įvykusio referendumo. Vakarai, apkaltinę Rusijos Federaciją kišimusi, įvedė jai sankcijas. Tuo tarpu Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, importo pakeitimo politikos ir ne kartą pareiškė, kad kalbėti su ja sankcijų kalba yra neveiksminga. Rusija ne kartą pabrėžė, kad ji nėra Ukrainos konflikto šalis ir Minsko susitarimų objektas.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (234)

  Dar šia tema

  Ukrainos vicepremjeras NVS vadina "nevykėlių klubu"
  Ukrainos vicepremjeras patarė Ukrainai "išmokti gyventi" šalia Rusijos
  Ukrainos vicepremjeras pareiškė apie "karą" su Rusija dėl Krymo
  Tegai:
  sankcijos Rusijai, Ukraina

  Svarbiausios temos