01:55 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  Anksčiau Rados posėdyje buvo priimtas Žemės ūkio paskirties žemės pardavimo įstatymo projektas, pagal kurį galimybę nusipirkti žemės turės ir užsieniečiai, ir asmenys be pilietybės

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Partija "Liaudies tarnas" savo sprendimu atverti žemės rinką "pardavė Ukrainą visos šalies akivaizdoje", pareiškė Aukščiausiosios Rados deputatas iš partijos "Opozicijos platforma — Už gyvenimą" Vadimas Rabinovičius televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

  "Ukraina šiandien buvo parduota visų akivaizdoje. Jei mes ir toliau tylėsime, tai atsitiks su mūsų namais ir viskuo, kas yra aplink. Žmonės turi padaryti išvadas, mobilizuotis, išeiti į gatves ir išsakyti savo nuomonę. Jie parduoda Ukrainą, iš mūsų tyčiodamiesi", — pasiskundė politikas.

  Jis pridūrė, kad tai tik panašių procesų pradžia, nes prezidento Vladimiro Zelenskio šalininkų partija turi daugumą parlamente.

  "Jie gali balsuoti, kaip šiandien, už žemės pardavimą, o po to už mūsų vaikų ir kapinių pardavimą. Jie pamatė nebaudžiamumą. Kaip tai galėjo nutikti, jei jie nesurengė referendumo tarp ukrainiečių, kaip buvo žadėta?" — pareiškė deputatas.

  Trečiadienį per pirmąjį svarstymą Rados posėdyje buvo priimtas Žemės ūkio paskirties žemės pardavimo įstatymo projektas. Už jį balsavo 240 deputatų, reikalingas minimumas — 226 balsai. Dokumentas dar turi pereiti antrąjį svarstymą.

  Pagal įstatymo projektą, galimybę nusipirkti žemės turės ir užsieniečiai, ir asmenys be pilietybės.

  Dar šia tema

  Ukraina įvardijo tris Zelenskio klaidas
  Ekspertas paaiškino, kodėl Lietuva nori "palaidoti" taikos procesą Donbase
  Rusijos žurnalistas: Ukrainoje mane persekioja Banderos įpėdiniai
  Tegai:
  Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina

  Svarbiausios temos