02:09 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  JAV naikintuvas F-18

  Žiniasklaida įvardijo JAV silpnąją vietą karo su Rusija atveju

  © CC0 / LCPL JOHN MCGARITY, USMC
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  JAV jūrų karininko manymu, esami trūkumai karinio konflikto su Rusija ar Kinija atveju lems kovos nuostolius, todėl situaciją būtina keisti esant taikai

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. JAV karinio jūrų laivyno naikintuvų pilotams trūksta įgūdžių, kad įveiktų Rusijos ir Kinijos karius mūšyje. Apie tai rašo "The National Interest" su nuoroda į jūrų karininko Grahamo Scarbro žodžius.

  Jo manymu, norint veiksmingai pasiruošti aukštųjų technologijų mūšiui, naikintuvo F/A-18 įgulos pratybų metu turėtų paleisti daugiau kovinių raketų, nes raketų ugnies imitacija negali pakeisti realios kovos patirties.

  "Dabartinės karinio jūrų laivyno naikintuvų eskadrilės retai kada paleidžia "oras–oras" klasės raketas, o kovinio taikinio mokomieji parametrai yra per daug fragmentuoti tarp "oras–oras", "oras–žemė" ir kitų klasių", — pažymi ekspertas.

  Scarbro mano, kad karinio konflikto su Rusija ar Kinija atveju šie trūkumai lems kovos nuostolius. Jo manymu, norint to išvengti, būtina pakeisti situaciją taikos metu.

  Dar šia tema

  Kam ir kodėl reikalingas pasaulinės nusiginklavimo sutartinės bazės irimas?
  Rusija pajėgi "dešimt kartų" sunaikinti JAV, rašo Kinijos žiniasklaida
  Karo ekspertas prognozuoja "gėdingą JAV pralaimėjimą" Sirijoje
  Tegai:
  saugumas, Kinija, naikintuvai, Karinės jūrų pajėgos, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos