14:29 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  24

  Pasak Kinijos URM atstovo spaudai Gen Šuano, Pompėjas pastaruoju metu "visur juodina Kiniją", o jo teiginiai paremti išankstine nuostata

  VILNIUS, lapkričio 18 — Sputnik. Kinijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas spaudai Gen Šuanas (Geng Shuang), komentuodamas naujausius JAV valstybės sekretoriaus Maiko Pompėjaus (Mike Pompeo) pareiškimus apie Kiniją, sakė, kad amerikiečio politiko "širdyje" vis dar nesibaigė šaltasis karas.

  Kinijos vėliava, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Вильф

  Pompėjas anksčiau apkaltino Kiniją vykdant kibernetines atakas prieš NATO ir kenkiant aljanso "ryšių saugumui". Anot jo, būtent dėl šios priežasties aljansas turi keistis ir prisitaikyti prie naujų grėsmių.

  "Aš tik norėčiau pažymėti, kad šaltasis karas pasibaigė prieš 30 metų, tačiau šaltasis karas pono Pompėjaus širdyje vis dar nesibaigė. Jis nemato pasaulio raidos, negirdi tautų balso ir nejaučia laiko tėkmės", — cituoja Gen Šuaną RIA Novosti.

  Jis pridūrė, kad Pompėjas pastaruoju metu "visur juodina Kiniją", o jo teiginiai paremti išankstine nuostata ir rodo tai, kad jis neišmano Kinijos istorijos ir menkai suvokia dabartinę situaciją.

  "Šis skleidžiamas šmeižtas net nevertas to, kad būtų paneigtas, ir išsisklaidys savaime", — pabrėžė Kinijos diplomatas.

  Dar šia tema

  Pompėjas pareiškė, kad NATO reikia remti ištekliais
  Nausėda sukritikavo Makrono žodžius apie NATO "smegenų mirtį"
  Pompėjas papasakojo apie ginklų tiekimą Ukrainai "karui su rusais"
  Tegai:
  JAV, Užsienio reikalų ministerija (URM), Kinija

  Svarbiausios temos