06:44 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Pasak buvusios Ukrainos teisingumo ministrės, Zelenskio sukurta vyriausybė yra 90 procentų sudaryta iš "tų pačių žmonių"

  VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Buvusi Ukrainos teisingumo ministrė Jelena Lukaš interviu "NewsOne" papasakojo, kuo Vladimiras Zelenskis yra blogesnis prezidentas nei jo pirmtakas Petro Porošenka.

  "Valdant Petro Porošenkai neatimta licencija iš kanalo "112", o prezidentaujant Zelenskiui atimta. Groismanui [šalies premjeras, kai prezidentas buvo Porošenka — Sputnik] pirmininkaujant buvo priimtas nutarimas dėl maksimalaus tarifų padidinimo, o vadovaujant Zelenskiui tai atšaukta. Esant Groismano vyriausybei, bandyta padidinti minimalų atlyginimą iki penkių tūkstančių grivinų, o prezidentaujant Zelenskiui nustatytas šiek tiek didesnis nei keturi tūkstančiai grivinų atlyginimas", — sakė ji.

  Taip pat, pabrėžė politikė, Zelenskio sukurta vyriausybė yra 90 procentų sudaryta iš "tų pačių žmonių" — ministrų kabineto atstovų Arsenijaus Jaceniuko ir Vladimiro Groismano.

  "Mes nesame patenkinti personalu, jis atrodo abejotinas, įtartinas, kartais šokiruojantis. Mes žiūrime į veiksmus — veiksmai tokie patys. Svarbiausia, kad karo diskursas niekur nedingo. Diskursai: savas — svetimas, teisingas žurnalistas ir neteisingas, svarbus — nesvarbus, revoliucijos ar antiherojų vertybės. Visa tai lieka ir auga", — apibendrino Lukaš.

  Zelenskis laimėjo šių metų Ukrainos prezidento rinkimus. Jis užėmė prezidento pareigas gegužės 20 dieną, pakeisdamas Petro Porošenką.

  Dar šia tema

  Pušilinas: Zelenskis atkartoja Porošenką blogiausiomis jo apraiškomis
  Europą sukrėtė Porošenkos elgesys, paskelbė Zelenskis
  Zelenskis įvardijo pagrindines savo kaip prezidento užduotis
  Tegai:
  prezidentas, Petro Porošenka, Vladimiras Zelenskis, Ukraina

  Svarbiausios temos