21:10 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Ukrainas prezidentas Vladimiras Zelenskis, archyvinė nuotrauka

  Ukrainos Rada numato šalies sunaikinimą dėl Zelenskio

  © AFP 2019 / GINTS IVUSKANS
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  Ukrainos Aukščiausios Rados deputatas Ilja Kiva pridūrė, kad jis nesitiki gerų "Normandijos ketverto" susitikimo rezultatų

  VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis ir jo komanda "suniokos ir sunaikins tautą", sakė Aukščiausiosios Rados deputatas iš frakcijos "Opozicijos platforma — Už gyvybę" Ilja Kiva televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

  Tačiau parlamentaras pabrėžė, kad Zelenskis visgi nori atnešti taiką šaliai.

  "Partija ["Liaudies tarnas" — Sputnik] ne tik prisideda, ji yra centrinė Ukrainos naikinimo figūra. Kol mes kalbame apie "Rusijos agresiją", mes išduodame šalies interesus vardan Vakarų Amerikos partnerių. Aš nerimauju, kad Zelenskiui paprasčiausiai nepakanka patirties, o šalia jo esantys žmonės nuves į aklavietę", — pažymėjo deputatas.

  Kiva taip pat pridūrė, kad jis nesitiki gerų "Normandijos ketverto" susitikimo rezultatų, tačiau viliasi, kad Europos partneriai sugebės Ukrainos prezidentui nurodyti gerą kelią, kad būtų baigtas konfliktas šalies pietryčiuose.

  Anksčiau Eliziejaus rūmai pranešė, kad "Normandijos formato" valstybių vadovų susitikimas vyks gruodžio 9 dieną Paryžiuje. Vokietijos vyriausybė patvirtino, kad jame dalyvaus kanclerė Angela Merkel. Dalyvavimą šiame susitikime taip pat patvirtino Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

  Dar šia tema

  Ukrainos vicepremjeras mano, kad šalis įstos į NATO anksčiau nei į ES
  Ukraina įvardijo tris Zelenskio klaidas
  Santykiai su Trampu ir Zelenskiu: apie ką Putinas kalbėjo po BRICS susitikimo
  Tegai:
  Vladimiras Zelenskis, Ukraina

  Svarbiausios temos