14:38 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tyriant įvykį, kai Esekso grafystėje, vilkiko priekaboje, buvo aptikti 39 žmonių lavonai, prieš teismą stos 23 metų vaikinas, kaltinamas neteisėtu vietnamiečių gabenimu

  VILNIUS, lapkričio 24 — Sputnik. Vyrui, įtariamam migrantų neteisėtu gabenimu, vykdant tyrimą dėl 39 vietnamiečių mirties, pateikti kaltinimai, praneša Esekso grafystės policija.

  Anksčiau Didžiosios Britanijos teisėsaugos pareigūnai pranešė apie vyro sulaikymą Bykonsfildo mieste, esančiame netoli Londono.

  Naujame pareiškime Esekso policija pranešė, kad penktadienį buvo sulaikytas 23 metų Kristoferis Kenedis, gimęs Šiaurės Airijoje.

  "Karališkoji prokuratūra pateikė kaltinimus sąmokslu, siekiant organizuoti ar palengvinti žmonių gabenimą su tikslu juos išnaudoti, ir sąmokslu, kuriuo pažeidžiami Britanijos imigracijos įstatymai", — teigiama pranešime.

  Teisėsaugos pareigūnai taip pat pažymėjo, kad Kenedis prieš teismą turi stoti pirmadienį.

  Esekso grafystės policija spalio 23 dieną sunkvežimyje, kuris į Britaniją atvyko iš Belgijos, aptiko 39 mirusius žmones. Žuvusius iš pradžių palaikė Kinijos piliečiais, bet paskui paaiškėjo, kad tai buvo vietnamiečiai. Policija sulaikė kelis žmones, tarp jų sunkvežimio vairuotoją — 25-erių metų Morisą (Mo) Robinsoną iš Šiaurės Airijos. Teismo posėdžiai Robinsono byloje prasidės lapkričio 25 dieną.

  Dar šia tema

  Demografinė kapituliacija: Lietuva laukia afrikiečių antplūdžio
  Ekspertas atskleidė, kuri buvusi TSRS šalis lyderiauja pagal migrantų antplūdį
  Nyderlanduose, vilkike esančiame šaldytuve, rasti daugiau nei dvidešimt migrantų
  Tegai:
  migrantai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos