23:13 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ukrainos valdininkui nepatiko, kad karaokės bare skamba rusų dainininko dainos, skirtos Rusijos armijai. Dėl jo bandymų nutraukti muziką apsauga ir lankytojai jam ėmė grasinti

  VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Slaviansko mero pavaduotojas Andrejus Rubanas buvo užpultas naktinio klubo lankytojų už reikalavimus išjungti Olego Gazmanovo dainas. Apie tai jis papasakojo savo Facebook paskyroje.

  Rubanas papasakojo, kad karaokės bare "Solo" jis išgirdo Gazmanovo dainą "Maskva, skamba varpai". Jis padarė pastabą didžėjui ir administratoriui. Po to pradėjo skambėti daina "Karininkai, rusai". Tada Rubanas antrą kartą priminė, kad nereikia įjungti dainų, "propaguojančių šalį agresorę ir jos armiją". Po to valdininkas buvo ištemptas į gatvę be viršutinių drabužių.

  "Aš iškviečiau policiją. Kol policija važiavo, kai kurie baro apsaugos atstovai ir kiti lankytojai man grasino fiziniu ir psichologiniu susidorojimu", — papasakojo valdininkas.

  Policija nepradėjo rašyti pažeidimų protokolo, nors Rubanas nurodė jiems į sargybinį, kuris uoliausiai iš visų naudojo jėgą.

  Vėliau valdininkas parašė, kad norėjo dar kartą paaiškinti, jog pretenzijos buvo ne dėl to, kad dainos buvo atliekamos rusų kalba, o dėl to, kad jos "propagavo" Rusijos kariuomenę.

  Rubanas nebeturi pretenzijų baro vadovybei, nes jie pažadėjo, kad sargybiniai atsiprašys.

  Tegai:
  Ukraina, Olegas Gazmanovas

  Svarbiausios temos