18:43 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1005
 • RUB68.9032
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešime teigiama, kad šalys aptarė būdus, kaip išspręsti pagrindinius abiejų šalių rūpesčius, susitarė palaikyti ryšį likusiais klausimais, susijusiais su konsultacijomis pirmojoje susitarimo dalyje

  VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Kinijos ir JAV derybininkai antradienį surengė telefoninį pokalbį prekybos ir ekonomikos klausimais, susitarė palaikyti ryšius pirmoje prekybos susitarimo dalyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kinijos prekybos ministeriją.

  "Kinijos valstybės tarybos pirmininko pavaduotojas Liu He antradienio rytą telefonu kalbėjo su JAV iždo sekretoriumi Stevenu Mnuchinu ir JAV prekybos atstovu Robertu Lighthizeriu. Šalys aptarė būdus, kaip išspręsti pagrindinius abiejų šalių rūpesčius, sutarė palaikyti ryšį likusiais klausimais, susijusiais su konsultacijomis pirmoje susitarimo dalyje", — teigiama agentūros pranešime.

  Iš Kinijos taip pat dalyvavo prekybos ministras Zhong Shan ir Kinijos liaudies banko vadovas Yi Gang.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad Kinijos prekybos ministerija pranešė, jog Kinija padarė didelę pažangą su JAV keliose srityse po naujo prekybos ir ekonomikos derybų etapo. Savo ruožtu Trampas teigė, kad JAV ir Kinija pasiekė "pirmąjį esminį susitarimo etapą".

  Dar šia tema

  Putinas paaiškino Vakarų partneriams, kas jų laukia
  "Blogiausias JAV košmaras". Politologė paaiškino, kuo Rusija ir Kinija gąsdina Ameriką
  Tegai:
  susitarimas, prekyba, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos