10:06 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tiriant įvykį, kai Esekso grafystėje vilkiko priekaboje buvo aptikti 39 žmonių lavonai, sulaikytas 36 metų vyras, kaltinamas neteisėtu vietnamiečių gabenimu

  VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Didžiosios Britanijos policija sulaikė dar vieną vyrą, įtariamą netyčine žmogžudyste, atlikdama tyrimą dėl 39 vietnamiečių žūties, praneša Esekso grafystės policija.

  Esekso policija pranešė, kad pirmadienį buvo sulaikytas 36 metų vyras iš Purflito.

  "Šį rytą, lapkričio 25 dieną, name Dalstone, Rytų Londone, sulaikytas vyras iš Purflito, įtariamas ​​netyčiniu nužudymu, bendradarbiavimu neteisėtai gabenant žmones ir vykdant nelegalią imigraciją, mūsų tyrimo dėl 39 vietnamiečių žūties ribose", — sakoma policijos pranešime, paskelbtame Twitter paskyroje.

  Teisėsaugos pareigūnai taip pat pažymėjo, kad įtariamasis šiuo metu yra sulaikytas ir bus apklaustas.

  Esekso grafystės policija spalio 23 dieną sunkvežimyje, kuris į Britaniją atvyko iš Belgijos, aptiko 39 mirusius žmones. Iš pradžių manyta, kad žuvusieji — Kinijos piliečiai, bet paskui paaiškėjo, kad tai buvo vietnamiečiai. Policija sulaikė kelis žmones, tarp jų sunkvežimio vairuotoją — 25-erių Morisą (Mo) Robinsoną iš Šiaurės Airijos.

  Lapkričio 22 dieną Bekonsfilde, esančiame netoli Londono, buvo sulaikytas 23 metų Kristoferis Kenedis, gimęs Šiaurės Airijoje. Jam pateikti kaltinimai sąmokslu, siekiant organizuoti ar palengvinti nelegalų žmonių gabenimą siekiant juos išnaudoti ir Britanijos imigracijos įstatymų pažeidimu.

  Dar šia tema

  Britanijos Esekso grafystės policija sunkvežimyje aptiko 39 žmonių palaikus
  Tegai:
  migrantai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos