10:44 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad likę migrantų kūnai, spalį aptikti sunkvežimyje Britanijoje, vėliau taip pat bus išsiųsti į Vietnamą

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. 16 iš 39 žuvusių Vietnamo piliečių kūnai, spalį aptikti sunkvežimyje Didžiojoje Britanijoje, buvo išsiųsti į tėvynę trečiadienį, praneša vietnamiečių leidinys "VnExpress".

  Pažymima, kad kūnai buvo gabenami lėktuvu, kuris trečiadienį nusileido Noi Bai tarptautiniame oro uoste, Hanojuje, 5 valandą ryto vietos laiku (00:00 Lietuvos laiku).

  Nurodoma, kad likę kūnai vėliau taip pat bus pristatyti į Vietnamą.

  Anksčiau Esekso grafystės policija pranešė, kad tirdama 39 vietnamiečių mirtį Britanijos policija pirmadienį sulaikė dar vieną vyrą, įtariamą netyčiniu nužudymu.

  Esekso grafystės policija spalio 23 dieną sunkvežimyje, kuris į Britaniją atvyko iš Belgijos, aptiko 39 mirusius žmones. Iš pradžių manyta, kad žuvusieji — Kinijos piliečiai, bet paskui paaiškėjo, kad tai buvo vietnamiečiai. Policija sulaikė kelis žmones, tarp jų sunkvežimio vairuotoją — 25-erių Morisą (Mo) Robinsoną iš Šiaurės Airijos.

  Lapkričio 22 dieną Bekonsfilde, esančiame netoli Londono, buvo sulaikytas 23 metų Kristoferis Kenedis, gimęs Šiaurės Airijoje. Jam pateikti kaltinimai sąmokslu, siekiant organizuoti ar palengvinti nelegalų žmonių gabenimą su tikslu juos išnaudoti, ir Britanijos imigracijos įstatymų pažeidimu.

  Dar šia tema

  Britanijos Esekso grafystės policija sunkvežimyje aptiko 39 žmonių palaikus
  Britanijoje byloje dėl migrantų mirties pasirodė kaltinamasis
  Tegai:
  migrantai, Vietnamas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos