01:04 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ukrainos Rados deputatė pakomentavo apklausos rezultatus, kurie parodė, kad 33 procentai ukrainiečių netiki, kad dabartinė Ukrainos Rada "išsilaikys iki pabaigos"

  VILNIUS, lapkričio 28 — Sputnik. Ukrainos gyventojų viltys dėl pokyčių po šių metų Rados rinkimų neišsipildė, sakė Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatė iš partijos "Opozicijos platforma — Už gyvybę" Natalija Korolevskaja televizijos kanale "112 Ukraina".

  Taip ji pakomentavo apklausos rezultatus, kurie parodė, kad 33 procentai šalies piliečių netiki, jog dabartinė Ukrainos Rada "išsilaikys iki pabaigos". Anot Korolevskajos, ukrainiečiams "laikas eiti" į išankstinius parlamento rinkimus.

  "Aš palaikau žmones, nes iš tikrųjų parlamento rinkimų emocija, kai žmonės tikėjosi, kad ateis tokie nauji, jauni, gražūs ir iškart kažkaip pakeis viską šalyje, ji, deja, baigėsi tuo, kad sudužo viltys", — sakė deputatė.

  Ji pabrėžė, kad pastaruosius tris mėnesius šalyje buvo prisimenami "nuolatiniai sekso skandalai, susirašinėjimas su pokštininku ir nesibaigiantys pasakojimai apie korupciją".

  "Kažkoks realybės šou. Anksčiau mes žiūrėjome "95-ąjį kvartalą" penktadieniais, dabar realybės šou matome visą parą. Būtų tikrai smagu, jei tai būtų tik filmas, bet tai tikras gyvenimas", — skundėsi Korolevskaja.

  Ji priminė, kad naujoji vyriausybė dar nepradėjo spręsti didelių tarifų problemos, o vietoj to sukuria sąlygas, kuriomis užsieniečiai gali tapti šalies žemės ūkio paskirties žemės savininkais.

  Dar šia tema

  Rusijos Federacijos taryba: Ukraina dėl provokacijos Kerčės sąsiauryje gavo pamoką
  Ukraina atskirai nesidera su Rusija dėl tiesioginio dujų tiekimo
  Ukraina įvertino Rusijos grąžintiems laivams padarytą žalą
  Tegai:
  ukrainiečiai, Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina

  Svarbiausios temos