21:24 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.0956
 • RUB85.9486
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Riabkovas teigė, kad tai, kas liečia JAV vidaus reikalus, Rusijos visiškai nedomina

  VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Tai, kas vyksta JAV kaip apkaltos prezidentui Donaldui Trampui proceso dalis, yra "vidinis JAV reikalas", visiškai nesusijęs su Rusija, RIA Novosti sakė Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas.

  "Viskas, kas vyksta ten [JAV — Sputnik], kaip apkaltos Trampui posėdžių dalis, — tai vidinis JAV reikalas. Mūsų tai visiškai nedomina", — teigė Riabkovas.

  Demokratų rinkėjai beveik vieningai palaiko apkaltą prieš Donaldą Trampą, o respublikonai tam labai priešinasi. Kai kurie apkaltos šalininkai susirūpinę, kad tai gali suburti Trampo rinkėjus prieš rinkimus.

  Anksčiau Kongreso Atstovų rūmai, kontroliuojami Demokratų partijos, paskelbė, kad pradeda apkaltos procedūrą Trampo atžvilgiu po skandalo, susijusio su šių metų liepą įvykusiu JAV ir Ukrainos prezidento pokalbiu. Trampas buvo apkaltintas kolegai darytu spaudimu pradėti tyrimą konkurento į JAV prezidento postą — buvusio ministro pirmininko pavaduotojo Džo Baideno šeimos atžvilgiu.

  Baltieji rūmai atsisakė dalyvauti tyrime ir nepripažįsta Trampo apkaltos teisėta.

  Senatui, norint nuspręsti dėl prezidento atsistatydinimo, reikia gauti du trečdalius balsų.

  Praėjusį ketvirtadienį Atstovų rūmai surengė pirmąjį balsavimą dėl apkaltos procedūros ir patvirtino rezoliuciją, kurioje palaikomas Amerikos prezidento veiksmų tyrimas. Iš viso šis klausimas nagrinėjamas šešiuose Atstovų rūmų komitetuose.

  Tegai:
  apkalta, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos