23:14 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Turkijos lyderis pažymėjo, kad valstybė vykdo iš daugelio vektorių sudarytą užsienio politiką ir gina savo prioritetus, susijusius su šalies geografine padėtimi

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Turkijos vadovas Tajipas Erdoganas sako, kad Rusija yra viena pagrindinių Turkijos partnerių, tačiau santykiai su ja nėra alternatyva santykiams su NATO sąjungininkais, praneša RIA Novosti.

  "Tikimasi, kad santykiai su Kinija ir Rusija bus įtraukti į NATO viršūnių susitikimą Londone. Mes palaikome konstruktyvų bendradarbiavimą, pagrįstą abipusiu supratimu su Kinija. Rusija taip pat yra viena iš pirmaujančių partnerių tarptautinėje arenoje. Tačiau santykiai su ja ir kitomis šalimis nėra alternatyva mūsų santykiams su sąjungininkais, priešingai — tai jų papildymas", — žurnalistams sakė Erdoganas, prieš skrisdamas į Londoną, į NATO viršūnių susitikimą.

  Jis pažymėjo, kad Turkija vykdo iš daugelio vektorių sudarytą užsienio politiką ir gina savo prioritetus, susijusius su šalies geografine padėtimi. Anot Erdogano, NATO suteikta "saugi priedanga" Turkijai yra labai svarbi.

  "Tačiau taip pat akivaizdu, kad aljansą reikia atnaujinti... NATO turi veikti daug ryžtingiau ir veiksmingiau, ypač susidūrusi su teroristinių organizacijų grėsmėmis", — pridūrė Turkijos prezidentas.

  Dar šia tema

  Ekspertas papasakojo apie naują susiskaldymą NATO
  Erdoganas pasiūlė Makronui "pasitikrinti smegenis" po jo pasisakymo apie NATO
  Per sprogimą Sirijoje sužeisti trys Rusijos kariškiai
  Tegai:
  santykiai, NATO, Rusija, Redžepas Tajipas Erdoganas

  Svarbiausios temos