21:44 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad šalies šiaurėje aptikta dirbtuvė yra viena didžiausių pogrindžio dirbtuvių kriminalinėje šalies istorijoje

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Ispanijos civilinė gvardija šalies šiaurėje likvidavo didelę pogrindžio dirbtuvę, kurioje buvo gaminami savadarbiai sprogstamieji įtaisai, pranešė šalies Vidaus reikalų ministerija.

  Kaip sakoma pranešime, dirbtuvė ir laboratorija buvo įtariamojo namuose Miranda de Ebro mieste (Burgoso provincija). Kratos metu buvo rasta 17 savadarbių bombų, elektriniai detonatoriai, padegamosios virvutės, taip pat 30 kilogramų įvairių bombų gamybai skirtų cheminių medžiagų.

  Be to, operacijos metu saugumo pajėgos konfiskavo 26 šaunamųjų ginklų vienetus. Tyrimo duomenimis, įtariamasis įsigydavo nebeveikiančių ginklų Rytų Europoje, kuriuos vėliau remontuodavo ir padarydavo tinkamus šaudyti.

  Tariamas bombų gamintojas buvo sulaikytas, jam pareikšti kaltinimai neteisėtu ginklų ir sprogmenų laikymu. Pažymima, kad kalbama apie vieną didžiausių pogrindžio dirbtuvių kriminalinėje šalies istorijoje.

  Dar šia tema

  Ispanijoje rastas mumifikuotas kūnas, 15 metų pragulėjęs vonioje
  Ispanijoje sulaikytas povandeninis laivas su 3 tonomis kokaino
  Tegai:
  bomba, Ispanija

  Svarbiausios temos