20:13 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiomis dienomis NATO viršūnių susitikime dalyvaujantis Didžiosios Britanijos premjeras ir JAV prezidentas pabrėžė aljanso svarbą kolektyviniam saugumui

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas ir JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė apie NATO vienybės poreikį iškilus naujoms grėsmėms, teigiama oficialaus ministro pirmininko biuro atstovo paskelbtame pranešime, rašo RIA Novosti autorė Marija Tabak.

  JAV prezidentas Donaldas Trampas
  © AFP 2020 / MANDEL NGAN

  "Tampas ir Džonsonas palankiai įvertino pastaruoju metu padidėjusį NATO valstybių narių saugumui skirtą finansavimą ir sutarė, kad aljansas turi būti vieningas susidurdamas su naujomis ir didėjančiomis grėsmėmis", — teigiama pranešime.

  Šiomis dienomis NATO viršūnių susitikime dalyvaujantis Džonsonas ir Trampas pabrėžė aljanso svarbą kolektyviniam saugumui.

  Džonsonas taip pat informavo Trampą apie ankstesnio susitikimo su Vokietijos kanclere Angela Merkel ir Prancūzijos bei Turkijos prezidentais Emanueliu Makronu ir Tajipu Erdoganu rezultatus.

  Tegai:
  saugumas, NATO, Donaldas Trampas, Borisas Džonsonas, JAV, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos