07:18 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (36)

  Antradienį Jungtinių Amerikos Valstijų Atstovų rūmų demokratai paskelbė pranešimą po apkaltos tyrimo

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Baltųjų rūmų atstovė Stefani Grišem (Stephanie Grisham) teigė, kad demokratų paskelbtame pranešime dėl prezidento apkaltos nėra jokių įrodymų apie prezidento Donaldo Trampo neteisėtus veiksmus, praneša RIA Novosti.

  Antradienį JAV Atstovų rūmų demokratai paskelbė pranešimą po apkaltos tyrimo.

  "Dėl vienpusio fiktyvaus proceso žvalgybos komiteto pirmininkas Adamas Šifas ir demokratai negalėjo pateikti jokių įrodymų apie prezidento Trampo padarytus pažeidimus. Ši ataskaita atspindi ne ką kitą, o jų nusivylimą", — komentare teigė Grišem.

  Anksčiau buvo pranešta, kad JAV Atstovų rūmų Teisės komitetas gruodžio 4 dieną aptars konstitucinius apkaltos Trampui pagrindus. Teisės komitetas nuspręs, ar šį klausimą toliau pateikti rūmams balsuoti.

  Jei Atstovų rūmai paskelbia apkaltą prezidentui, Senatas privalo atlikti valstybės vadovo teismo procesą. Norint nušalinti Trampą nuo pareigų, būtina, kad du trečdaliai senatorių pripažintų jį padarius nusikaltimą. Respublikonai sudaro daugumą Senate, ir dar nė vienas iš jų nepalaikė apkaltos.

  Anksčiau Kongreso Atstovų rūmai, kontroliuojami Demokratų partijos, paskelbė, kad pradeda apkaltos procedūrą Trampo atžvilgiu po skandalo, susijusio su šių metų liepą įvykusiu JAV ir Ukrainos prezidento pokalbiu. Trampas buvo apkaltintas kolegai darytu spaudimu pradėti tyrimą konkurento į JAV prezidento postą — buvusio ministro pirmininko pavaduotojo Džo Baideno — šeimos atžvilgiu.

  Temos:
  Priešrinkiminiai žaidimai: kuo baigsis "Burisma" istorija Baidenui ir Trampui (36)
  Tegai:
  apkalta, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos