09:24 2020 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Baltarusijos prezidentas pabrėžė, jog dabar vyksta baigiamasis integracijos sąjunginėje valstybėje gilinimo veiksmų programos ir "kelių žemėlapių" paketo, taip pat susitarimų abiem pusėms jautriais klausimais etapas

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Minskas ir Maskva dar nesusitarė dėl daugelio esminių klausimų, visų pirma dėl dujų ir naftos, įskaitant kompensacijas Baltarusijai dėl ekstremalios situacijos su anksčiau užteršta nafta "Družbos" vamzdyne, ketvirtadienį sakė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, praneša RIA Novosti.

  Kaip praneša agentūra Sputnik Baltarusija, valstybės vadovas kalbėjo šeštojo ir septintojo šaukimų Baltarusijos parlamentarams. Kalboje Lukašenka atkreipė dėmesį į tai, kad iki šiol Minskas ir Maskva neišsprendė daugelio esminių klausimų, visų pirma dėl dujų ir naftos.

  "Netgi pagrindinis elementas nebuvo išspręstas dėl nešvarios naftos. BVP krito daugiausia dėl naftos problemų", — sakė valstybės vadovas.

  Tuo pačiu metu Lukašenka pažymėjo, kad dabar vyksta baigiamasis integracijos sąjunginėje valstybėje gilinimo veiksmų programos ir "kelių žemėlapių" paketo, taip pat susitarimų abiem pusėms jautriais klausimais etapas.

  Tegai:
  dujos, nafta, Baltarusija, Rusija

  Svarbiausios temos