03:30 2020 Kovo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat, buvęs Ukrainos prezidentas pataria Zelenskiui neįtraukti "dujų klausimo" į bendrąją "Normandijos ketverto viršūnių susitikimo" darbotvarkę

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, susirūpinęs dėl artėjančio "Normandijos ketverto" (Prancūzijos, Vokietijos, Rusijos ir Ukrainos) susitikimo Paryžiuje, pataria dabartiniam valstybės vadovui Vladimirui Zelenskiui nesusitikti akis į akį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  "Normandijos ketverto" viršūnių susitikimas, siekiant išspręsti situaciją Ukrainoje, vyks gruodžio 9 dieną Paryžiuje. Kaip anksčiau pranešė Rusijos prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas, viršūnių susitikime ketinama surengti dvišalį Putino ir Zelenskio susitikimą. Anot Rusijos vadovo spaudos sekretoriaus Dmitrijaus Peskovo, Putino ir Zelenskio bendravimo formatas bus nustatytas prieš pat susitikimą Paryžiuje.

  "Pats svarbiausias patarimas: nepasitikėti Putinu... Aš patarčiau vengti susitikti akis į akį su Putinu", — cituoja Porošenką RIA Novosti.

  Taip pat, buvęs prezidentas pataria Zelenskiui neįtraukti "dujų klausimo" į bendrąją "Normandijos ketverto" viršūnių susitikimo darbotvarkę, kad "neleistų Rusijai sudaryti nuostolingo Ukrainos susitarimų paketo, pagal kurį Ukraina turėtų nuolaidžiauti politiniame kelyje dėl "pigių" dujų".

  Dar šia tema

  Ekspertas įvertino "Normandijos ketverto" susitikimo perspektyvas
  Buvusi Ukrainos deputatė pasakojo, kaip Porošenka melavo apie karą Donbase
  "Net Porošenka to neleido": Ukrainos Radoje papasakota apie ukrainiečių apgaudinėjimą
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija, Vladimiras Zelenskis, Petro Porošenka, Ukraina

  Svarbiausios temos