07:10 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų ministras pažymėjo, kad nepaisant JAV prezidento ne kartą patvirtintų ketinimų normalizuoti santykius su Rusija, "praktiniame lygmenyje nieko gero nevyksta"

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Garsus amerikiečių istorikas Piteris Kuznikas mano, kad jis neklydo, kai per prezidento rinkimų kampaniją JAV perspėjo, kad Donaldo Trampo išrinkimas padarys daugiau žalos, nei padės santykiams su Rusija.

  "Prezidento rinkimų kampanijos metu beveik visi mano draugai iš Rusijos ir kolegos palaikė Donaldą Trampą. Tačiau aš juos perspėjau, kad Trampas nebus geras variantas Rusijai, kad situacija tarp šalių pablogės. Manau, kad po jo išrinkimo padėtis tik pablogėjo", — pasakė Kuznikas RIA Novosti Briuselyje, kur jis dalyvavo Rusijos mokslo ir kultūros centro renginyje.

  Anot jo, šalys "turi mažinti įtampą, dirbti kartu kovos su terorizmu, nusiginklavimo klausimais".

  "Be abejo, yra klausimų, su kuriais turime dirbti kartu, pavyzdžiui, ekonomikos plėtra", — pridūrė jis.

  Trampas pradėjo eiti JAV prezidento pareigas 2017 metų sausio 20 dieną.

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pažymėjo, kad Maskva yra pasirengusi dialogui su Vašingtonu, tačiau iš Amerikos pusės gaunami tik neigiami signalai. Anot jo, nepaisant JAV prezidento ne kartą patvirtintų ketinimų normalizuoti santykius su Rusija, "praktiniame lygmenyje nieko gero nevyksta".

  Dar šia tema

  Trampas save pavadino "Brexit gerbėju"
  Ukraina apnuodijo Ameriką
  Trampas kalbėjo apie bendradarbiavimą su Rusija branduoliniais klausimais
  Trampas įteikė Nausėdai savo kalbą su autografu
  Tegai:
  Sergejus Lavrovas, Donaldas Trampas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos