11:07 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  PewDiePie yra vienas prieštaringiausiai vertinamų vaizdo įrašų kūrėjų. Jis buvo ypač kaltinamas antisemitizmu ir rasizmu

  VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Populiariausias vaizdo įrašų kūrėjas ir šou verslo darbuotojas iš Švedijos Feliksas Kjelbergas, geriau žinomas YouTube ir socialiniuose tinkluose kaip PewDiePie, teigė, kad nori pailsėti nuo YouTube.

  Kaip rašoma Kjelbergo praėjusį savaitgalį paskelbtame pranešime, jis planuoja nuo kitų metų pradžios "kurį laiką" pailsėti nuo vaizdo įrašų platformos.

  "Norėjau pasakyti iš anksto, nes priėmiau sprendimą. Aš pavargau, labai pavargau", — teigė tinklaraštininkas.

  Tada Kjelbergas ištrynė savo Twitter paskyrą. Tai atsitiko po to, kai jis įkėlė vaizdo įrašą pavadinimu "I hate Twitter" ("Aš nekenčiu Twitter"). Anot jo, jam tikrai nepatinka "parodomasis geranoriškumas" socialiniame tinkle.

  Kjelbergas — vienas prieštaringiausiai vertinamų vaizdo įrašų tinklaraštininkų. Jis kaltinamas antisemitizmu ir rasizmu.

  Rugpjūčio mėnesį PewDiePie tapo pirmuoju individualiu YouTube turinio kūrėju, pasiekusiu 100 milijonų prenumeratorių. Be to, jis yra vienas turtingiausių tinklaraštininkų. "Forbes" duomenimis, praėjusiais metais jis uždirbo 15,5 mln. dolerių.

  Tegai:
  kaltinimai, socialiniai tinklai, YouTube

  Svarbiausios temos