14:11 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip rašoma leidinyje, naftos ir dujų bendrovė laikosi nuomonės, jog tie, kurie nusprendė palankiai vertinti "Ukrainian Energy", buvo šališki ir pažeidė įstatymus

  VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Ukrainos "Naftogaz" pateikė ieškinį vyriausybei, kuri išdavė leidimą Amerikos bendrovei "Ukrainian Energy" plėtoti Varvinskajos naftos ir dujų telkinį Černigovo regione, praneša "Time".

  Šių metų vasarą viena iš "Naftogaz" dukterinių įmonių taip pat dalyvavo konkurse dėl teisės plėtoti sritį.

  Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Никольский

  Anot leidinio, naftos ir dujų bendrovė laikosi nuomonės, kad tie, kurie nusprendė palankiai vertinti "Ukrainian Energy", buvo šališki ir pažeidė įstatymus. "Naftogaz" atstovai reikalauja atšaukti leidimo išdavimą konkurentui iš Amerikos.

  Vienas iš "Ukrainian Energy" įkūrėjų yra Ukrainoje gimęs verslininkas Maiklas Bleizeris, kurį leidinys sieja su buvusiu JAV energetikos sekretoriumi Riku Periu. Pažymima, kad gegužę Peris Ukrainos prezidentui Vladimirui Zelenskiui pateikė asmenų, kurie galėtų patarti valdžios institucijoms energetikos klausimais, sąrašą, o jame buvo įvardytas ir Bleizeris.

  Savo ruožtu verslininkas atkakliai tvirtina, kad "Ukrainian Energy" sąžiningai pelnė teisę plėtoti šią sritį, ir neigia bet kokį politinį spaudimą Kijevui.

  Tegai:
  JAV, teismas, Ukrainos "Naftogaz"

  Svarbiausios temos