15:52 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Teismo sprendimas pripažinti siūlymus negaliojančiais visų pirma priklausys nuo to, kokia struktūra galės "prakišti" šalies teisminę galią, mano advokatė Marija Jarmuš

  VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Ukrainos "Naftogaz" pateiktas ieškinys prieš vyriausybę nebus priimtas teisme, o pats bandymas paduoti vyriausybę į teismą yra beprasmis, sakė advokatė Marija Jarmuš interviu Sputnik radijui.

  Ukrainos Naftogaz, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Виталий Белоусов

  "Be abejo, šios bendrovės interesų lobizmas vyko aukščiausiu Ukrainos vyriausybės lygiu. Žinoma, "Naftogaz" bandys užginčyti tai. Ukrainos teismo sprendimo pripažinimas negaliojančiu ir konkursų atšaukimas vėlgi priklausys ne nuo įstatymo, ne nuo teismo sprendimo teisingumo, o nuo to, kokia struktūra sugebės "prakišti" Ukrainos teisminę valdžią", — sakė advokatė.

  Pasak Jarmušos, derybos buvo nominalios, o sprendimas perduoti telkinio plėtrą Amerikos kompanijai buvo priimtas prieš jų įvedimą.

  Ukrainos "Naftogaz" pateikė ieškinį vyriausybei, kuri išdavė leidimą Amerikos bendrovei "Ukrainian Energy" plėtoti Varvinskajos naftos ir dujų telkinį Černigovo regione, praneša "Time".

  Šių metų vasarą viena iš "Naftogaz" dukterinių įmonių taip pat dalyvavo konkurse dėl teisės plėtoti sritį. Anot leidinio, naftos ir dujų bendrovė laikosi nuomonės, kad tie, kurie nusprendė palankiai vertinti "Ukrainian Energy", buvo šališki ir pažeidė įstatymus. "Naftogaz" atstovai reikalauja atšaukti leidimo išdavimą konkurentui iš Amerikos.

  Dar šia tema

  Ukrainos ministras pirmininkas pripažino "dujų karo" su Rusija galimybę
  Ekspertas: Zelenskiui reikia "sudrausminti" "Naftogaz" vardan tranzito iš Rusijos
  Rusija ir Ukraina derėjosi dėl dujų tranzito
  Tegai:
  teismas, Ukrainos "Naftogaz"

  Svarbiausios temos