12:36 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Be to, demokratai rekomendavo perskaityti britų rašytojo Džordžo Orvelo kūrinį "1984" ir JAV Teisingumo departamento tyrimo, susijusio su Rusijos "kišimusi" į JAV rinkimus 2016 m., ataskaitą

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. JAV demokratų partijos komitetas savo tinklalapyje paskelbė rekomendacijų dėl kovos su dezinformacija internete sąrašą, kuriame ypač patariama vengti Rusijos "propagandinės" žiniasklaidos RT ir Sputnik, praneša RIA Novosti.

  "Neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Atminkite: yra tokios propagandinės žiniasklaidos priemonės kaip RT ir Sputnik, atskirkite Rusijos propagandos techniką", — rašoma tekste.

  Be to, demokratai rekomendavo perskaityti britų rašytojo Džordžo Orvelo (George Orwell) kūrinį "1984" ir JAV Teisingumo departamento tyrimo, susijusio su Rusijos "kišimusi" į JAV rinkimus 2016 m., ataskaitą.

  Gruodžio pradžioje "Europos vertybių centras" paskelbė ataskaitą, kurioje Europos šalys ragintos nelaikyti RT ir Sputnik kanalų "laisvosios spaudos" atstovais ir neleisti jiems dalyvauti spaudos konferencijose.

  2017 metų spalio mėnesį organizacija paskelbė 2 327 Amerikos, Britanijos ir Europos politikų, diplomatų ir kariškių, kurie kada nors buvo RT svečiais, sąrašą.

  Į sąrašą taip pat pateko Donaldas Trampas, Džonas Makeinas ir Borisas Džonsonas.

  Ataskaitoje, pavadintoje "Kremliaus platforma "naudingiems idiotams" Vakaruose" teigiama, kad sąrašas skirtas identifikuoti tuos, kurie "kanalui suteikia savo vardą ir autoritetą" ir kurie kaltinami siekiu "pakenkti demokratijos principams".

  Savo ruožtu MIA "Rossija segodnia" ir RT televizijos kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pažymėjo, kad dėl publikacijos nieko neįvyko.

  "Do something stupid. Fail. Repeat [Padarykite ką nors kvaila. Susimaukite. Pakartokite. — Sputnik]", — "Telegram" kanale rašė Simonian.

  Ji pabrėžė, kad organizacija, įsikūrusi Čekijos Respublikoje, gauna pinigus aukų pavidalu iš Britanijos užsienio reikalų ministerijos ir Amerikos ambasados Prahoje.

  Dar šia tema

  Putinas pakomentavo grasinimus Sputnik Estija žurnalistams
  Rusijos URM pareiškė, kad situacija aplink Sputnik Estiją kelia pasipiktinimą
  Tegai:
  JAV, Sputnik, RT

  Svarbiausios temos