23:01 2020 Balandžio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Sutuoktiniai pažymi, kad ilgaamžiškumo ir laimingos santuokos paslaptis slypi nuosaikiame gyvenime ir abipusėje meilėje

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Seniausia pasaulyje susituokusi pora — 106 metų Džonas ir 105 metų Šarlota Handersonai, JAV gyventojai, atšventė savo vestuvių 80-metį, praneša "CNN".

  Jubiliejaus proga Džonas pavežiojo Šarlotą dviviečiu 1920 metų gamybos automobiliu ir padovanojo jai puokštę gėlių, pakartodamas jų pirmojo pasimatymo įvykius.

  Sutuoktiniai šią įsimintiną dieną atšventė kartu su šeima ir artimaisiais, stebėdami skaidrių demonstraciją su poros nuotraukomis, nufotografuotomis per daugelį metų.

  Būsimieji sutuoktiniai susipažino Teksaso universitete 1934 metais ir susituokė 1939 metais. Hendersonai yra įtraukti į Gineso rekordų knygą kaip seniausia pasaulyje susituokusi pora.

  "Jie yra nuostabi pora ir labai laimingų santykių pavyzdys – jie džiaugiasi būti šalia vienas kito, keliauti kartu ir paprastai gyventi", — pasakė sutuoktinių giminaitis Džeisonas Fri.

  Televizijos kanalas pažymi, kad abu sutuoktiniai turi gerą sveikatą, ir jie sako, kad ilgaamžiškumo ir laimingos santuokos paslaptis slypi nuosaikiame gyvenime ir abipusėje meilėje.

  Tegai:
  sutuoktiniai, vestuvės, santuoka

  Svarbiausios temos