09:08 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (333)

  Kinijoje anksčiau keletą kartų buvo užfiksuoti atipinės pneumonijos protrūkiai. PSO duomenimis, 2002–2003 metais iš viso 30 pasaulio šalių buvo užregistruota apie 8,5 tūkstančio ligos atvejų, mirė daugiau kaip 900 žmonių

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Kinijos Hubei provincijos Uhano valdžios institucijos pranešė, kad mieste nuolat pasitaiko nežinomos kilmės pneumonijos atvejų.

  "Dėl nuolatinio nežinomos kilmės pneumonijos atvejų nustatymo, mes prašome visų gydymo įstaigų sudaryti statistiką ir stebėti sergančiuosius bei nedelsiant apie tai pranešti", — sakoma pirmadienį paskelbtame miesto sveikatos apsaugos komiteto pranešime.

  Sveikatos apsaugos komitetas vietos žiniasklaidai patvirtino, kad gydytojai aiškinasi, kokiai rūšiai priklauso paplitusi liga, o pacientai gydomi izoliuotai.

  Anot valdžios institucijų, gruodį Uhano mieste užregistruoti 27 virusinės pneumonijos atvejai, septyni žmonės yra kritinės būklės. Dar dviejų sveikatos būklė gerėja ir jie artimiausiu metu bus išrašyti iš ligoninės.

  Į Uhaną atvyko Kinijos valstybinio sveikatos apsaugos komiteto specialistai.

  Kinijoje anksčiau keletą kartų buvo užfiksuoti atipinės pneumonijos protrūkiai. PSO duomenimis, per epidemiją žemyninėje Kinijoje 2002–2003 metais nuo šios ligos mirė apie 350 žmonių, o bendras susirgusiųjų skaičius viršijo 5 tūkstančius.

  Iš viso 30 pasaulio šalių buvo užregistruota apie 8,5 tūkstančio ligos atvejų, mirė daugiau kaip 900 žmonių.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (333)

  Dar šia tema

  Medikai: antibiotikus galima vartoti tik paskyrus gydytojui
  JAV gydytojai rado galimą ligų nuo elektroninių cigarečių rūkymo atsiradimo priežastį
  Tegai:
  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), sveikata, pneumonija, Kinija

  Svarbiausios temos