04:32 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV žurnalas apie karybą pirmuoju numeriu į sąrašą įtraukė perspektyvųjį Rusijos "PAK DA" bombonešį, kuris taps atsaku JAV "B-21 Raider" ir Kinijos "Xian H-20"

  VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. JAV žurnalas "Military Watch" spėliojo, kokie gali būti būsimi Rusijos koviniai lėktuvai.

  Pirmasis sąraše yra perspektyvusis "PAK DA" bombonešis. Medžiagos autoriaus teigimu, "PAK DA" taps Rusijos atsaku į amerikiečių "B-21 Raider" ir kinų "Xian H-20", jis galės naudoti platų amunicijos diapazoną, įskaitant viršgarsines balistines raketas.

  Be to, straipsnyje pateikti duomenys apie naikintuvą "MiG-41". Kaip mano "Military Watch", šis orlaivis apjungs "MiG-25" ir "MiG-31" pranašumus bei naujos kartos technologijas. Taigi, "MiG-41" galės kelti grėsmę priešo palydovams, mano autorius.

  Toliau pateiktas hipotetinių modelių, kurių tikėtinos savybės yra pagrįstos "Military Watch" idėjomis apie esamų kovinių mašinų modernizavimą, sąrašas.

  Taigi, autorius aptaria patobulintos "MiG-29" naikintuvo versijos sukūrimą. Jo manymu, į tokią kovos mašiną bus integruota daugybė pažangių "MiG-35" technologijų: varikliai, jutiklių rinkinys ir galimybė naudoti naujos kartos šaudmenis.

  Pasitelkus naujos kartos technologijas, manoma, kad bus patobulintas ir naujausias "Su-57", rašo "Military Watch". Rusijos naikintuvo modernizavimas, kaip mano autorius, leis jį priskirti šeštosios kartos koviniams lėktuvams, aprūpintiems lazeriniais ginklais ir dirbtiniu intelektu.

  Sąrašo pabaigoje — galimas sovietinio viršgarsinio naikintuvo vertikalaus kilimo ir tūpimo įpėdinis "Yak-141". Rusija, kaip nurodoma leidinyje, paveldėjo iš Sovietų Sąjungos tokių mašinų kūrimo technologinę bazę. "Yak-141" įpėdinis, pasak autoriaus, gali apimti nemažai naujovių, tokių kaip radaras su aktyviųjų fazinių antenų rinkiniu ir galimybė naudoti naujus šaudmenis.

  Dar šia tema

  Atramos taškas: Lenkija nesugebėjo atsisakyti naikintuvų MiG-29
  Putinas atskleidė, kokiais tempais auga Rusijos ginklų eksportas
  Rusijoje sudužo naikintuvas Su-57
  Tegai:
  lėktuvai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos