11:23 2020 Gegužės 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1016
 • RUB77.9343
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau pranešta, kad pirmosiomis sausio dienomis, palyginti su vidutiniais gruodžio mėnesio rodikliais, tranzito apimtys kelis kartus sumažėjo

  VILNIUS, sausio 5 — Sputnik. Nepaisant laikino Rusijos dujų tranzito sumažinimo, bendrovė "Ukrainos dujų perdavimo sistemos operatorius" gauna visą apmokėjimą. Apie tai savo Facebook paskyroje rašė įmonės vadovas Sergejus Makogonas.

  Anot jo, pinigai jau yra įmonės sąskaitose, nes paslaugos teikiamos apmokėjus iš anksto. Apmokama pagal apskaičiavimus, kuriuose numatyta per parą pristatyti 178 milijonus kubinių metrų.

  Anksčiau pasirodė informacijos, kad pirmosiomis 2020 metų sausio mėnesio dienomis Rusijos dujų tranzito per Ukrainos teritoriją kiekis sumažėjo. Palyginti su gruodžio mėnesiu, vidutiniai rodikliai nukrito 5,3 karto.

  Gruodžio 30 dieną Rusija ir Ukraina pasirašė susitarimų dėl dujų tranzito per Ukrainą tęsimo paketą, įskaitant penkerių metų tranzito sutartį.

  Pagal ją "Gazprom" garantuoja, kad pirmaisiais metais bus pumpuojama 65 milijardai kubinių metrų dujų, o per ateinančius ketverius metus — 40 milijardų kubinių metrų.

  Operatoriaus vadovas Sergejus Makogonas sausio 1 dieną pranešė, kad pirmoji "Ukrainos DTS operatoriaus" darbo naktis praėjo įprastai, buvo įvykdytos visos tranzito sutarties sąlygos.

  Dar šia tema

  "Gazprom" sumokėjo "Naftogaz" 2,9 milijardo dolerių
  "Naftogaz" atskleidė taikos susitarimo su "Gazprom" detales
  "Naftogaz" vadovas ne itin patenkintas susitarimu su "Gazprom"
  Tegai:
  dujų tranzitas, Ukraina

  Svarbiausios temos