13:01 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip praneša leidinys, Haris planavo skristi į Kanadą kartu su žmona, tačiau liko Didžiojoje Britanijoje, nes kitą savaitę turės dalyvauti renginyje

  VILNIUS, sausio 10 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl žmona ketvirtadienį grįžo į Kanadą pas aštuonių mėnesių sūnų Arčį po to, kai pora paskelbė apie sprendimą atsisakyti jiems pagal statusą skirtų finansinių privilegijų ir užsidirbti savarankiškai, pranešė "Daily Mail".

  Šaltinių teigimu, pora septynias savaites praleido atostogose Vankuveryje, o Markl neplanavo ilgam grįžti į Londoną. Anot leidinio, tėvų kelionės metu Arčis liko Kanadoje su aukle ir artima Megan drauge. Sasekso hercogienė iš Londono į Kanadą išskrido praėjus vos kelioms valandoms po to, kai pora paskelbė apie savo sprendimą gyventi savarankiškai. Leidinys teigia, kad artimiausioje ateityje Markl tikriausiai neketina grįžti į JK.

  Kaip rašo "Daily Mail", Haris planavo skristi į Kanadą su savo žmona, tačiau liko Britanijoje, nes kitą savaitę turės dalyvauti renginyje.

  Savo ruožtu, "The Times" duomenimis, princas Čarlzas, Hario tėvas, gali nustoti finansuoti Harį ir jo žmoną, jei jie visiškai atsisakys vykdyti karališkosios šeimos narių pareigas.

  Trečiadienį pora paskelbė, kad nusprendė atsisakyti jiems pagal statusą skirtų finansinių privilegijų ir užsidirbti savarankiškai. Be to, jie teigė ketinantys planuoti derinti savo laiką tarp Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Amerikos. Tai, jų manymu, leis jiems auginti sūnų Arčį gerbiant karališkąsias tradicijas, kuriose jis gimė, tačiau kartu suteiks šeimai erdvės susitelkti į kitą etapą.

  Karališkosios šeimos aukšto rango nariais laikomi karalienė, jos vaikai, vyresniojo sūnaus vaikaičiai, princai Viljamas ir Haris bei jų žmonos. Princo Hario ir Megan sprendimas palikti šį ratą rimtai pakeis monarchijos veidą.

  Anksčiau princas Haris neslėpė, kad aukštas statusas jį vargina, ypač po motinos princesės Dianos mirties, kurią taip pat sąlygojo paparacų persekiojimas. Megan, buvusi aktorė, serialo "Suits" žvaigždė, neseniai padarė sensacingą karališkosios šeimos nariui pareiškimą, kad ją labai jaudina žiniasklaidos kritika.

  Karališkosios šeimos oficialios išlaidos yra padengiamos iš vadinamojo "suvereno granto", kurį skiria vyriausybė.

  Šią dotaciją sudaro procentas nuo pelno, gauto iš kelių milijardų dolerių vertės akcijų, kurios priklauso karūnai ir kurias valdo vyriausybė. Lėšas iš dotacijos gauna vyresnieji karališkosios šeimos nariai, kurie visą "darbo" laiką skiria karališkosioms pareigoms atlikti.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo apie griežčiausią Elžbietos II draudimą Megan Markl
  Megan Markl tėvas ją ir princą Harį apkaltino veidmainyste
  Vizito Pietų Afrikoje metu princas Haris ir Megan Markl pažeidė protokolą
  Tegai:
  Kanada, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos