03:01 2020 Kovo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (59)

  Bakingamo rūmai išplatino pranešimą, kuriame pabrėžiama, kad karalienė palaiko jaunųjų šeimos atstovų sprendimą, tačiau reikalauja artimiausiomis dienomis pateikti galutinį sprendimą

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II palaikė princą Harį ir jo žmoną Megan, kurie anksčiau nusprendė dalį laiko leisti Kanadoje, sakoma Bakingamo rūmų pranešime.

  Anksčiau princas su žmona paskelbė, kad nori savarankiškai užsidirbti pinigų ir atsisakyti finansinių privilegijų. Be to, jie nusprendė praleisti daugiau laiko Šiaurės Amerikoje. Iš pradžių karališkosios šeimos atstovai nesutiko su šiuo sprendimu.

  Tačiau, pasak karalienės Elžbietos II, šeima palaiko Hario ir Megan norą pradėti naują gyvenimą. Ji pažymėjo, kad gerbia ir supranta šį sprendimą.

  "Tai yra sudėtingas klausimas mano šeimai, dar reikia daug nuveikti. Aš paprašiau galutinio sprendimo artimiausiomis dienomis", — teigiama karalienės pranešime.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Elžbieta II buvo labai nusivylusi dėl to, kad jos anūkas ir jo žmona paskelbė sprendimą atsistatydinti iš "vyresniųjų" karališkosios šeimos narių, iš anksto šio klausimo neaptarę Bakingamo rūmuose.

  Elžbieta II kvietė "ant kilimo" ne tik anūką Harį, bet ir jo brolį Viljamą bei jų tėvą princą Čarlzą. Rūmuose tuo metu taip pat buvo visi karališkosios šeimos nariai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (59)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: Megan Markl grįžo į Kanadą pas savo sūnų Arčį
  Tegai:
  Princas Haris, karalienė, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos