05:03 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (80)

  Kivirčas įvyko praėjusią vasarą. Manoma, jog Kembridžo hercogas apkaltino savo brolį, kad jis "šiurkščiai elgiasi su personalu" ir jo charakteris pasikeitė

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princų Viljamo ir Hario santykiai yra labai prasti po daugybės audringų kivirčų, įskaitant prieš labdaros varžybas pernai, praneša britų laikraštis "The Daily Mail", cituodamas šaltinius, artimus karališkajai šeimai.

  Kaip rašo "Daily Mail", nepaisant to, kad princai paskelbė pareiškimą, jog Haris ir jo žmona Megan Markl nėra užsipuolami Viljamo, praraja, kuri atsivėrė tarp brolių praėjusią vasarą, netrukus po sūnaus Arčio gimimo, vis tiek nėra išspręsta.
  Принцы Гарри и Уильям с женами Меган Маркл и Кейт Миддлтон, 10 июля 2018 года
  © AFP 2020 / TOLGA AKMEN
  Princai Haris ir Viljamas su savo žmonomis Megan Markl ir Keite Midlton, 2018 metų liepos 10 diena

  Anot leidinio, rimta nesantaika tarp brolių užsiplieskė prieš pat jų dalyvavimą labdaros varžybose Berkšyre praėjusių metų liepą. Remiantis kai kuriais pranešimais, Viljamas apkaltino Harį "šiurkščiu elgesiu su personalu" ir jo charakterio pasikeitimu.

  Anot leidinio, Megan ir princo Viljamo žmona Keitė Midlton taip pat ginčijosi dėl to, kaip Markl elgėsi su Kensingtono rūmų darbuotojais, sakydama, kad Markl elgesys buvo "nepriimtinas" ir kad pati Midlton bendraus su savo darbuotojais.

  Taip pat, pasak šaltinių, pats Haris mano, kad brolis ir jo žmona nesuteikė Markl "jokių šansų", o karališkosios šeimos draugų teigimu, brolių nesutarimai yra tokie rimti, kad artimiausiu metu santykiai vargu ar pagerės.

  Berkšyre vykęs renginys buvo pirmasis, kai Kembridžo ir Sasekso hercogų šeimos pasirodė kartu po Hario sūnaus Arčio gimimo.

  Kai kurių šaltinių teigimu, esant dabartinei situacijai, Viljamas mano, kad "Haris jį išdavė ir nuvylė".

  Neseniai Sasekso hercogienė ir kunigaikštienė pareiškė norinti "subalansuoti" laiką tarp Britanijos ir Šiaurės Amerikos, taip pat tapti finansiškai nepriklausoma. Karalienė Elžbieta II pirmadienį susitiko su sūnumi, Velso princu Čarlzu ir dviem anūkais, princais Viljamu ir Hariu. Po to ji pareiškė pripažįstanti Hario ir jo žmonos norą būti nepriklausomais, tačiau apgailestavo dėl jų planų atsisakyti kai kurių karališkosios šeimos privilegijų.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (80)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida paviešino Megan Markl nuotraukas su buvusiu mylimuoju
  Žiniasklaida: Megan Markl grįžo į Kanadą pas savo sūnų Arčį
  Tegai:
  santykiai, Princas Haris, Princas Viljamas, Megan Markle, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos