16:23 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot Didžiosios Britanijos princo Hario, asmeninio hercogienės laiško publikacija "Mail on Sunday" tapo būdu manipuliuoti skaitytojų nuomone

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Megan Markl, Didžiosios Britanijos princo Hario žmonos, tėvas pasirengęs duoti parodymus prieš savo dukterį teisme dėl jos laiško paskelbimo britų bulvariniame laikraštyje "Mail on Sunday", praneša dienraštis "Daily Telegraph".

  Leidinyje rašoma, kad iš jo turimų dokumentų matyti, kad "Mail on Sunday" gynyba bus grindžiama Tomo Markl parodymais. Pažymima, kad Londono aukštajam teismui pateikti dokumentai atskleidžia prastėjančius Megan Markl ir tėvo santykius tuo metu, kai vyko jos vestuvės su princu Hariu.

  Princas Haris ir jo žmona praėjusių metų spalį paskelbė, kad kreipiasi į "Mail on Sunday" bulvarinį laikraštį dėl Megan laiško tėvui. Tada labai emocingame ir ilgame pareiškime princas apkaltino kai kuriuos britų bulvarinius laikraščius žmonos persekiojimu skelbiant melagingą informaciją apie ją.

  Anot Hario, asmeninio hercogienės laiško publikacija "Mail on Sunday" tapo būdu manipuliuoti skaitytojų nuomone. Princas nurodė, kad laiškas buvo redaguojamas ir sutrumpinamas taip, kad būtų sukurtas norimas įspūdis apie jo autorę.

  Po to britų leidinys pareiškė, kad neketina atsitraukti ir gins teisme asmeninio Megan Markl laiško paskelbimo teisėtumą.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida paviešino Megan Markl nuotraukas su buvusiu mylimuoju
  Žiniasklaida: Megan Markl grįžo į Kanadą pas savo sūnų Arčį
  Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
  Tegai:
  teismas, žiniasklaida, Megan Markle

  Svarbiausios temos