07:51 2020 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per pranešimą Federalinei asamblėjai teigė, kad penkios branduolinės valstybės turėtų užtikrinti saugumą planetoje, Rusija yra atvira dialogui

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Rusijos Valstybės Dūmos tarptautinių reikalų komiteto narė Elena Panina abejoja, ar JAV ir Didžioji Britanija yra pasirengusios dialogui su kitomis branduolinėmis jėgomis, kad išlaikytų planetos saugumą, praneša RIA Novosti.

  СПУТНИК_LIVE: Послание Владимира Путина Федеральному собранию
  © Sputnik / Алексей Никольский

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas per pranešimą Federalinei asamblėjai teigė, kad penkios branduolinės valstybės turėtų užtikrinti saugumą planetoje, Rusija yra atvira dialogui.

  "Rusijos prezidentas paragino pradėti dialogą su vadovaujančiomis pasaulio valstybėmis, visų pirma su branduolinėmis. Kyla klausimas, ar mūsų partneriai yra pasirengę tokiam dialogui? Be abejo, toks Kinijos ir Indijos pasirengimas yra, dialogas plėtojamas su Prancūzija", — teigė deputatė.

  Kalbėdama apie kitas šalis ji teigė, kad JAV ir JK nėra pasirengusios kalbėtis šia tema. Priešingai, pastarieji įvykiai Artimuosiuose Rytuose rodo jų visišką tarptautinių teisės normų nepaisymą.

  Dar šia tema

  Austrijos žiniasklaidos skaitytojai mano, kad Ukrainą praturtina Vokietija ir Rusija
  Rusija įsitvirtino geriausių pasaulio šalių reitingo pozicijoje
  Tegai:
  saugumas, JAV, Didžioji Britanija, Rusija

  Svarbiausios temos