09:42 2020 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1088
 • RUB68.6934
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Karinę techniką ir ginkluotę aprašantis leidinys palygino garsius rusiškus pistoletus bei įvertino kiekvieno ginklo pranašumą prieš amerikiečių pistoletus

  VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Amerikiečių žurnalas "The National Interest" kaip pagrindinius rusiškų pistoletų pranašumus įvardijo patikimumą ir naudojimo paprastumą.

  Kaip pavyzdžiai leidinyje pateikiami Jarygino, Makarovo ir Tokarevo pistoletai.

  Kaip pažymėta straipsnyje, TT, kaip ir daugelį sovietinių šaulių ginklų rūšių, buvo ypač lengva naudoti, be to, jis yra labai patikimas, tačiau dėl atskiro saugiklio trūkumo išliko savaiminio šūvio galimybė. Pistoletas buvo eksportuojamas į Vengriją, Lenkiją, Jugoslaviją, Kiniją ir Šiaurės Korėją.

  Makarovo pistoletas, pabrėžia leidinys, buvo sukurtas vokiečių Valterio pagrindu, todėl jis primena garsųjį Džeimso Bondo pistoletą. Makarovo pistoletas turėjo pranašumą prieš Tokarevo, nes pagrindinis privalumas buvo kompaktiškumas, kuris buvo pasiektas dėl trumpesnio ginklo vamzdžio.

  Leidinyje moderniausiu rusišku pistoletu skelbiamas Jarygino pistoletas, kuriame išsaugoti jo pirmtakų pranašumai ir atsikratyta jų trūkumų.

  Straipsnyje nurodoma, kad rusiški pistoletai patogumo prasme gali nusileisti amerikiečių ginklams, tačiau jie gali veikti ekstremaliomis sąlygomis, nes buvo sukurti karo laikais.

  Dar šia tema

  "The National Interest" išrinko penkis geriausius Rusijos tankus
  "National Interest" atskleidė "tikrąjį" rusų "Paskutiniojo teismo" ginklą
  Rusijoje išbandoma viena galingiausių pasaulio patrankų
  Tegai:
  ginkluotė, pistoletas, Rusija

  Svarbiausios temos