16:19 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (201)

  Nepaisant to, kad skandalingieji Sasekso hercogai atsisakė savo privilegijų ir įgaliojimų, jie neliks be "vyresniųjų" finansinės paramos

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl toliau gyvens iš kitų žmonių pinigų: gausias poros išlaidas ir toliau apmokės princas Čarlzas.

  Skandalingas Sasekso hercogų sprendimas atsisakyti karališkųjų titulų sujaudino visuomenę ir nuliūdino karališkąją šeimą. Ir nors Elžbieta II palaikė Hario ir Megan norą pradėti naują gyvenimą, šeima iki šiol negali patikėti tuo, kas vyksta. Markl ir jos vyras atsisakė karūnos finansavimo ir nusprendė savarankiškai užsidirbti pinigų, tačiau viskas, pasirodo, ne taip paprasta.

  Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", princas Čarlzas ir toliau apmokės princo Hario ir Megan Markl išlaikymą. Finansinė parama ir toliau bus teikiama iš asmeninės karalienės sūnaus piniginės.

  Princas Čarlzas gauna pajamas iš Kornvalio grafystės, kurias jis dalija tarp savo sūnų, kasmet papildydamas princo Viljamo ir Hario sąskaitas. Tokiu būdu Čarlzas parodo savo tėvišką dalyvavimą sūnų ir jų įpėdinių gyvenime.

  Pasak ekspertų, suma yra išties įspūdinga ir sudaro 95% viso poros biudžeto. Likusius pinigus hercogai gaudavo iš dotacijos, kurią prarado, atsisakę karališkųjų titulų.

  Neseniai paaiškėjo, kad Markl nuo pat pradžių rengė "pabėgimo į Kanadą planą": anot britų žurnalistų, prieš vestuves hercogienė nepervežė visų savo daiktų iš JAV.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (201)

  Dar šia tema

  Princas Haris su žmona atsisakė karališkųjų privilegijų
  Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
  Princas Haris ir Megan Markl neteko karališkųjų titulų po "Megxit"
  Tegai:
  karališkoji šeima, Didžioji Britanija, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos