04:40 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Prancūzų kino žvaigždė kaltina prezidentą "niekinant žmonių ir gyvūnų kančias, jis neturi empatijos, atjautos ir jautrumo"

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Garsi prancūzų kino aktorė Brižita Bardo (Brigitte Bardot) parašė laišką Prancūzijos prezidentui Emanueliui Makronui, teigdama, kad ji yra pavargusi nuo tuščių šnekų gyvūnų gerovės tema, praneša RIA Novosti.

  Laiškas, kurį pasirašė 85 metų kino žvaigždė ir kuriame daug dėmesio skiriama gyvūnų gerovei, paskelbtas Twitter'yje.

  Ji priminė, kad 2018 metų vasarą vykusiame susitikime su šalies prezidentu buvo pristatytos keturios prioritetinės priemonės, kurių reikėtų imtis siekiant apsaugoti gyvūnus: draudimas žudyti gyvūnus skerdyklose, draudimas naudoti arklio mėsą, draudimas "koncentruoti paukštynus", vištų dedeklių ir gyvų vištų skerdimas.

  "Jūs apstulbtumėte sužinojęs, kad tokie kankinimai vis dar egzistuoja ir yra praktikuojami kasdien. Jūs man atsakėte, kad daugelį metų nevalgėte arklienos mėsos Prancūzijoje ir buvote šokiruotas sužinojęs, kad žmonės ją vis dar valgo. Tai man suteikė vilties, kad galiausiai priimsite sprendimą šiais klausimais. Jūs turėjote duoti man atsakymą 2018 metų gruodžio mėnesį. Aš vis dar laukiu, nepaisant daugybės priminimų laiškų, į kuriuos neatsakė net jūsų sekretorė", — rašė Bardo.

  Prancūzų kino žvaigždė kaltina prezidentą "niekinant žmonių ir gyvūnų kančias, jis neturi empatijos, užuojautos ir jautrumo".

  "Man 85 metai, o aš 47 metus nenustojau verkti, šaukti ir maldauti, kad Prancūzijoje būtų geriau, kai visose vietose būtų geros sąlygos gyvūnams. Ar nemanote, kad aš verta atsakymo?" — kreipiasi ji į valstybės vadovą.

  Anot Bardo, "Prancūzija tapo žiaurumo teritorija, ji stovi vietoje arba regresuoja", tuo tarpu Europoje buvo priimti sprendimai gyvūnų kančioms palengvinti ir sumažinti.

  "Taigi, pone prezidente, mums nebereikia jokių "blah blah blah" ir sterilių diskusijų, pereikime prie veiksmų", — ragina Bardo.

  2017 metais Bardo paragino Prancūzijos rinkėjus nebalsuoti antrajame prezidento rinkimų ture už Makroną, nerimaudama dėl gyvūnų. Ji pareiškė, kad "Makrono programa gyvūnams yra mirtina, skandalinga, beviltiška ir nesuteikia jokios vilties tobulėti jokioje srityje".

  Dar šia tema

  Putinas ir Makronas kalbėjosi telefonu
  Makronas ir Zelenskis aptarė Paryžiaus susitarimų įgyvendinimą
  Tegai:
  gyvūnai, Emanuelis Makronas, aktorė, Prancūzija

  Svarbiausios temos