10:08 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Dabartinio "Madame X" turo metu dainininkė atšaukia savo pasirodymą aštuntą kartą. Neseniai ji sirgo liga, apie kurią daugiau detalių nebuvo atskleista

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Pop muzikos atlikėja atšaukė koncertą Lisabonoje likus 45 minutėms iki jo pradžios, praneša "Independent".

  Sausio 19-osios išvakarėse gerbėjams 19:45 val. buvo išsiųstas pranešimas apie pasirodymo, numatyto 20:30 val., atšaukimą.

  "Apgailestaujame pranešdami, kad Madona šį vakarą negalės pasirodyti", — sakoma pranešime.

  Savo Instagram'e dainininkė atsiprašė žiūrovų: "Ačiū, Lisabona! Prašau atleisti, kad atšaukiau šios dienos pasirodymą. Bet aš turiu klausytis savo kūno, kuriam reikia poilsio <...> Tikiuosi pamatyti jus antradienį".

  Gerbėjai į Madonos žinią reagavo skirtingai. Vieni rašė: "Sveik, mano karaliene!!!!!!!", "Mes tave labai mylime!!!!", kiti supyko: "Tai nesąžininga gerbėjų atžvilgiu! Ar bus taip pat Londone? Kitą kartą praneškite man iš anksto, prašau".

  Dabartinio "Madame X" turo metu dainininkė atšaukia savo pasirodymą aštuntą kartą. Neseniai ji sirgo liga, apie kurią daugiau detalių nebuvo atskleista.

  Dar šia tema

  Dainininkės Adelės nuotrauka su Grinču surinko apie du milijonus patiktukų
  Paris Hilton bando gaminti naujame kulinariniame šou YouTube kanale
  Tegai:
  pasirodymas, dainininkė, Madona

  Svarbiausios temos