11:24 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (41)

  Anot leidinio, princas Haris pirmadienio vakarą išvyko į Kanadą iš Londono Hitrou oro uosto, sudalyvavęs Didžiosios Britanijos ir Afrikos aukščiausiojo lygio susitikime dėl investicijų, kur susitiko su Didžiosios Britanijos premjeru Borisu Džonsonu

  VILNIUS, sausio 21 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris pirmadienio vakarą paliko Britaniją ir išvyko į Kanadą, kur dabar yra jo žmona Megan Markl ir jų sūnus Arčis, praneša laikraštis "Telegraph".

  Anot leidinio, princas Haris pirmadienio vakarą išvyko į Kanadą iš Londono Hitrou oro uosto, sudalyvavęs Didžiosios Britanijos ir Afrikos aukščiausiojo lygio susitikime dėl investicijų, kur susitiko su Didžiosios Britanijos premjeru Borisu Džonsonu.

  Anksčiau laikraštis "The Independent" pranešė, kad Sasekso hercogas ir hercogienė pranešė apie savo norą persikelti į Kanadą su aštuonių mėnesių sūnumi Arčiu.

  Sausio 8-osios vakarą princas Haris ir jo žmona Megan paskelbė, kad nori atsisakyti finansinių privilegijų, kurias suteikia jų statusas, ir užsidirbti savarankiškai, tačiau ir toliau vykdyti karališkosios šeimos narių pareigas.

  Be to, jie teigė ketinantys paskirstyti savo laiką tarp JK ir Šiaurės Amerikos. Pirmadienį karalienės rūmuose Norfolke Haris atsakė į savo artimųjų klausimus apie netikėtą sprendimą palikti aukšto rango karališkosios šeimos narių ratą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (41)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo apie kivirčą tarp Didžiosios Britanijos princų Viljamo ir Hario
  Pirmasis princo Viljamo ir Keitės pasirodymas po "Megxit" — video
  Tegai:
  Didžioji Britanija, Kanada, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos