10:17 2020 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.0875
 • RUB71.2368
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (44)

  Arčis gimė 2019 metų gegužę, pakrikštytas liepą, tačiau jo tėvai nusprendė iškart po ceremonijos nepaskelbti krikštatėvių vardų

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Žiniasklaida išsiaiškino, kas yra princo Hario ir Megan Markl sūnaus krikštatėviai, praėjus keliems mėnesiams po ceremonijos, praneša "Independent".

  Arčio krikštamotė, kaip žurnalistai ir spėjo, tapo Tiggy Legge-Bourke, kuri buvo Hario ir Viljamo auklė 1993—1999 metais. Ji buvo pasamdyta po princo Čarlzo ir princesės Dianos skyrybų. Tiggy turėjo glaudžius ryšius su karališkąja šeima: ji juos vadino "savo vaikais", dažnai praleisdavo su jais atostogas ir palaikė juos po motinos mirties 1997 metais.

  Krikštatėviu tapo buvęs princo Čarlzo žirgininkas Markas Dyeris. Pasak Penny Junor, Arčio tėvo biografijos autorės, Markas buvo laikomas "vienu iš nedaugelio žmonių, į kurių nuomonę buvo linkęs atsižvelgti princas Haris".

  Dyeris dirbo žirgininku devintojo dešimtmečio viduryje, o mirus princesei Dianai, jis tapo princo Hario ir princo Viljamo patarėju.

  Arčis gimė 2019 metų gegužę, pakrikštytas liepą, tačiau jo tėvai nusprendė iškart po ceremonijos nepaskelbti krikštatėvių vardų. Dabar berniukui yra aštuoni mėnesiai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (44)

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl neteko karališkųjų titulų po "Megxit"
  "Gilus liūdesys": princas Haris papasakojo apie titulo atsisakymo pasekmes
  Princas Čarlzas ir toliau apmokės Megan Markl išlaidas drabužiams
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos