06:52 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Trečiadienį vykdamas į Lipecko sritį su darbo vizitu prezidentas susitiko su regiono visuomenės atstovais. Susitikime dalyvavęs istorijos mokytojas paklausė, kaip atsispirti Antrojo pasaulinio karo istorijos iškraipymui žiniasklaidoje

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Norint užkirsti kelią Antrojo pasaulinio karo istorijos iškraipymams, reikia suprantamai ir pagrįstai perteikti tiesą apie šiuos įvykius, tai padarys specialus informacijos ir analizės centras, remdamasis archyvine medžiaga, sakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, praneša RIA Novosti.

  Raudonosios armijos karių memorialas
  © Sputnik/ Владислав Адамовский.

  Trečiadienį vykdamas į Lipecko sritį su darbo vizitu prezidentas susitiko su regiono visuomenės atstovais. Susitikime dalyvavęs istorijos mokytojas paklausė, kaip atsispirti Antrojo pasaulinio karo istorijos iškraipymui žiniasklaidoje.

  "Tiesą, reikia pasakyti tik tiesą. Ji turi būti pagrįsta", — atsakė Putinas.

  Jis priminė, kad Rusijoje planuojama sukurti specialų informacijos ir analizės centrą su archyviniais dokumentais, įskaitant tų metų vaizdo medžiaga.

  "Mes suteiksime plačią prieigą visiems, tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje. Bet, be abejo, būtina, kad centras pradėtų tinkamai dirbti, kad būtų specialistų, galinčių perduoti reikalingus dalykus, kad jie būtų suprantami ir pasiekiami milijonams žmonių. Aš labai tikiuosi, kad jis dirbs atitinkamai. Kalbant apie archyvinę medžiagą, jos turbūt turime daugiau nei bet kas kitas", — pabrėžė prezidentas.

  Dar šia tema

  Putinas paaiškino, kodėl Rusijos Konstitucijos pataisos yra būtinos
  Putinas pažadėjo "užčiaupti burną" tiems, kurie perrašo istoriją
  Tegai:
  istorija, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos