01:01 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (851)

  Griežčiausias karantinas veikia Uhane — ten nebeveikia antžeminis transportas, į miestą neįleidžiami keltai, autobusai, atšaukiami išvykimai iš geležinkelio stočių ir oro uosto

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Devyni Kinijos Hubėjaus provincijos miestai, po Uhano, kur buvo užfiksuotas naujo koronaviruso tipo protrūkis, paskelbė laikinai stabdantys susisiekimą, praneša RIA Novosti.

  Gyvenviečių, kuriuose susisiekimas buvo apribotas, yra dešimt. Priemonės paveikė daugiau nei 29,2 mln. provincijos gyventojų.

  Griežčiausias karantinas paskelbtas Uhane. Nuo ketvirtadienio ten nebeveikia antžeminis transportas, į miestą neįleidžiami keltai, metropolitenas, keleiviniai autobusai, taip pat atšaukiami išvykimai iš geležinkelio stočių ir oro uosto. Valdžia rekomenduoja nevykti ten ir neišvykti iš miesto be svarbios priežasties.

  2019-nCoV

  Gruodžio pabaigoje Kinijos valdžia paskelbė apie nežinomos kilmės pneumonijos protrūkį Uhano mieste. Pirmieji atvejai buvo susiję su jūros gėrybių rinka. Ekspertai nustatė, kad ligos sukėlėjas — naujo tipo koronavirusas 2019-nCoV. Vėliau paaiškėjo, kad virusu užsikrečiama nuo jį turinčių žmonių.

  Naujausiais duomenimis, užsikrėtusiųjų skaičius visoje šalyje viršijo 830. Mirė 26 pacientai, 24 iš jų Hubėjaus provincijos teritorijoje, du — už jos ribų.

  Virusas jau išplitęs už Kinijos ribų, ligos atvejai užfiksuoti Pietų Korėjoje, Japonijoje, Singapūre, JAV ir Tailande.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (851)

  Dar šia tema

  Minske kilo įtarimų dėl koronaviruso: mergina pateko į infekcinių ligų ligoninę
  Pasirodė vaizdo įrašas apie Kinijoje dėl koronaviruso tikrinamus lėktuvų keleivius
  Tegai:
  koronavirusas, Kinija, virusas

  Svarbiausios temos