00:38 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Baltarusijos prezidentas taip pat atkreipė dėmesį į neigiamą radijo bangų poveikį žmonių sveikatai ir, kartu su interneto teikiama nauda, priminė apie galimą dirbtinio intelekto pavojų

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka papasakojo, kad nesinaudoja mobiliuoju telefonu, nes žino, "kas yra saugumas", ir turi padėjėją, kuris prireikus gali atsinešti jį.

  "Galbūt tai ir blogai: aš net neturiu mobiliojo telefono. Žiūriu: mano kolegos-prezidentai sėdi, baksnoja "iphonus" ir pan. Aš tuo neužsiimu. Aš žinau, kas yra saugumas. Reikalas net ne tas: aš turiu, kas tuo užsiima", — cituoja Lukašenką Sputnik Baltarusija.

  Anot valstybės vadovo, jei kas nors ir paskambina jam į mobilųjį telefoną, o tai nutinka labai retai, tai adjutantas jį atneša. "Bet aš beveik juo nekalbu... Dabar jūs turite šiuos įtaisus kišenėje, ir kur bebūtumėte tie, kuriems reikia, jus mato. Ar norite to? Ne", — sakė Lukašenka.

  Jis taip pat atkreipė dėmesį į neigiamą radijo bangų poveikį žmonių sveikatai ir, kartu su interneto teikiama nauda, priminė apie galimą dirbtinio intelekto pavojų.

  2019 metų lapkričio mėnesį Lukašenka pranešė, kad respublika testuoja valstybės lygio "slaptą" mobilųjį ryšį, tačiau kol kas jis turi nemažai trūkumų, kuriuos reikia pašalinti. Taip pat Baltarusijos saugumo taryba pažadėjo šalies vadovybei užtikrinti "uždarą" aukštos kokybės mobilųjį ryšį 2020 metais.

  Dar šia tema

  Lukašenka pažadėjo neišgąsdinti kaimyninių šalių nauju gynybos planu
  Kad aplenktų Lietuvą: Latvija veržiasi pumpuoti naftą į Baltarusiją
  Latvija nori draugauti su Baltarusija — o Lietuva?
  Tegai:
  mobilieji telefonai, Aleksandras Lukašenka, Baltarusija

  Svarbiausios temos