02:09 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Komentatoriai, palikę pastabas po Trampo įrašu, padarė prielaidą, kad prezidentas "pavogė" serialo "Žvaigždžių kelias" logotipą

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. "Twitter" vartotojai išjuokė JAV kosminių pajėgų logotipą, kurį vakar pristatė prezidentas Donaldas Trampas.

  Apvalios emblemos centre yra schematiškai vaizduojama Žemė, tamsiai mėlyname fone už jos matomos žvaigždės. Pirmame plane yra orbitos apjuosta balta aukštyn nukreipta rodyklė.

  "Pasikonsultavęs su mūsų žymiais karo vadais, dizaineriais ir kitais atstovais, džiaugiuosi galėdamas pristatyti naują logotipą Jungtinių Valstijų kosmoso pajėgoms, šeštajam mūsų nuostabios armijos padaliniui!" — parašė Trampas.

  Komentatoriai labai greitai atrado panašumų su Jungtinės planetų federacijos simboliu iš serialo "Žvaigždžių kelias", pasakojančio apie mokslinės ekspedicijos nuotykius kosmose.

  Vartotojai sukritikavo logotipą. Prezidento buvo paklausta, ar jis kartai nepavogė idėjos. Kai kurie teigė, kad Trampas pažeidė autorines teises, ir apkaltino jį sukčiavimu.

  Dar šia tema

  NATO viršūnių susitikimas: Kinija, Rusija ir kosmosas
  Amerikos ekspertas paaiškino, kaip naujos kosminės pajėgos pakenks JAV
  Tegai:
  Donaldas Trampas, kosmosas, JAV

  Svarbiausios temos