01:54 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (177)

  Anksčiau Sasekso hercogienė ne kartą yra pareiškusi, kad norėtų savo gyvenimą susieti su politika, šie jos planai gąsdino karališkosios šeimos narius

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. Megan Markl sukrėtė nauju pareiškimu. Ji planuoja savo gyvenimą susieti su politika, kas labai sujaudino Bakingamo rūmus. Apie šį kunigaikštienės sprendimą informuoja "The Daily Mail".

  Princo Hario žmona yra labai nusiminusi, kad "po sužadėtuvių su Hariu ji buvo priversta atsiriboti nuo politikos". Tačiau Markl turi savo įsitikinimus ir nori juos išreikšti viešai.

  Prieš vestuves su princu Hariu Markl reguliariai domėjosi politiniu gyvenimu ir gana atšiauriai kritikavo dabartinį JAV prezidentą Donaldą Trampą, vadindama jį "priešiškumo sėjėju" ir "neapkenčiančiu moterų" žmogumi.

  Po vedybų jai teko nustumti savo politines ambicijas į šalį. Bet net tai nesutrukdė jai atsisakyti susitikti su Trampu per jo valstybinį vizitą JK praėjusių metų gegužę.

  "Daily Mail" rašo, kad, anot šaltinių, artimų Megan Markl ir Hariui, buvusi aktorė ketina įsikišti į kitus JAV prezidento rinkimus. Gali būti, kad ji taps viena iš kandidatų į Baltųjų rūmų vadovo postą.

  "Ji turi tvirtas politines ambicijas, o dabar ji pasinaudos didesne laisve, kurią privalo išreikšti viešai", — teigė anonimas.

  Tačiau galimi jos politiniai pareiškimai gali sukelti rimtą diplomatinį skandalą. Megan spaudos tarnyba atsisakė tai komentuoti.

  Markl turi plačius politinius ryšius. Jos artima draugė Džesika Malroni (Jessica Mulroney) yra buvusio Kanados ministro pirmininko Brajano Malronio (Brian Mulroney) marti. Ji taip pat artima dabartiniam Kanados ministrui pirmininkui Džastinui Triudo (Justin Trudeau). Megan ir Haris palaiko artimus ryšius su Baraku ir Mišele Obama.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (177)

  Dar šia tema

  "Gilus liūdesys": princas Haris papasakojo apie titulo atsisakymo pasekmes
  Princas Čarlzas ir toliau apmokės Megan Markl išlaidas drabužiams
  Žiniasklaida: princas Haris išvyko į Kanadą pas savo žmoną ir sūnų
  Žiniasklaida sužinojo princo Hario ir Megan Markl sūnaus krikštatėvių vardus
  Keitė Midlton apsilankė vaikų centre Velse — video
  Tegai:
  Kanada, Didžioji Britanija, JAV, Donaldas Trampas, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos