02:35 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad sraigtasparnyje buvo dar aštuoni žmonės, tarp jų ir legendinio krepšininko dukra Gianna Maria–Onore

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Pietų Kalifornijoje sraigtasparnio katastrofoje žuvo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Kobė Brajantas (Kobe Bryant), praneša RIA Novosti su nuoroda į vietos valdžią.

  Incidentas įvyko sekmadienį. Anot "NBC News", sraigtasparnyje su Brajantu buvo devyni žmonės, tarp jų viena iš krepšininko keturių dukterų, 13-metė Gianna Maria–Onore, jo komandos draugas su tėvu ir pilotas.

  "Išgyvenusių nėra. Yra duomenų, kad sraigtasparnyje buvo devyni žmonės — pilotas ir aštuoni keleiviai. Yra daug spekuliacijų dėl (žuvusiųjų) tapatybių. Nepaprastai netikslinga dabar skelbti vardus, kol dar neatlikta kūnų atpažinimo procedūra", — sakė Los Andželo apygardos šerifas Aleksas Vilanueva (Alex Villanueva).

  Jis neatskleidė sraigtasparnio katastrofos detalių. Incidento aplinkybės tiriamos.

  Užuojautą dėl krepšininko mirties išreiškė daugelis politikų ir visuomenės veikėjų, taip pat sporto organizacijos. Tarp jų yra JAV prezidentas Donaldas Trampas, Barakas Obama, Tarptautinis olimpinis komitetas, Tarptautinė krepšinio federacija ir daugelis kitų.

  Kobė Brajantas — buvęs NBA žaidėjas, visą karjerą nuo 1996 iki 2016 metų rungtyniavęs Los Andželo "Lakers" klube, gynėjo pozicijoje.

  Jis 18 kartų dalyvavo Visų žvaigždžių mače, tapdamas vertingiausiu reguliariojo sezono žaidėju ir du kartus naudingiausiu finalinės atkrintamųjų varžybų serijos žaidėju.

  Rezultatyviausių NBA istorijoje krepšininkų sąraše Brajantas užėmė trečiąją vietą su 33 643 taškais, kol šeštadienio naktį jo rezultatą pralenkė Lebronas Džeimsas (LeBron James).

  Brajantas su JAV rinktine laimėjo olimpinį čempionatą 2008 ir 2012 metais.

  Be Giannos Maria Onore, krepšininkas turėjo dar tris dukras: 17-metę Natalia Diamante Bryant, 3 metų Bianka Bella Bryant ir 7 mėnesių Capri Kobe Bryant. Jam buvo 41 metai.

  Tegai:
  JAV

  Svarbiausios temos