16:12 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Buvęs Ukrainos transporto ministerijos vadovas teigė, kad dabartinis vyriausybės vadovas "neturi sąžinės" ir išsilavinimo

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Buvęs Ukrainos transporto ministras Jevgenijus Červonenka "112" kanale sukritikavo dabartinį ministrą pirmininką Aleksijų Gončaruką ir dabartinę Ukrainos vyriausybę.

  Anot jo, valstybė valdo "žmones be praeities, be profesijos, be ateities planų Ukrainoje, be žinių ir, svarbiausia, be sąžinės".

  Červonenka teigė, kad dabar Ukrainos žmonės gyvena blogiau nei valdant buvusiam šalies prezidentui Petro Porošenkai, o vyriausybės vadovas yra "sąmoningas idiotas", kuris, anot buvusio ministro, neturi sąžinės ir išsilavinimo.

  "Su mumis elgiasi kaip su elgetomis, vagimis idiotais. Ir tai mums parodoma kiekvieną dieną", — dabartinę situaciją Ukrainoje apibūdino Červonenka.

  Anksčiau Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio tinklalapyje pasirodė peticija, kurioje prašoma atleisti ministrą pirmininką dėl jo nekompetentingumo. Taip yra dėl to, kad YouTube pasirodė vaizdo įrašas, kuriame premjeras surengė neoficialų susitikimą, kuriame buvo girdima kritika Zelenskiui, ypač pabrėžtas jo neva "primityvus ekonominių procesų supratimas".

  Gončarukas šių garso įrašų publikavimą pavadino kažkieno machinacijomis. Vėliau jis parašė atsistatydinimo raštą, tačiau Zelenskis nusprendė suteikti galimybę Gončarukui ir jo vyriausybei, jei jie sugebės išspręsti keletą svarbių užduočių.

  Dar šia tema

  Ukrainos ministras pirmininkas atsistatydina
  ES bendradarbiaus su Kijevu ir atsistatydinus vyriausybei, pareiškė ambasadorius
  Tegai:
  ministras pirmininkas, Ukraina

  Svarbiausios temos