21:38 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Anot Australijos premjero, iš Uhano atvykę australai saloje viešės iki dviejų savaičių, kol bus nustatyta, kad jie nėra užsikrėtę naujo tipo koronavirusu

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Australijos premjeras Skotas Morisonas pranešė, kad australai, esantys Kinijos mieste Uhane, yra evakuojami į Australijos Kalėdų salą, kur jie turės praleisti karantino laikotarpį, praneša vietinis televizijos kanalas "9News".

  "Mes turime reikalų su tais australais, kurie ten buvo, ir turime vykdyti pažeidžiamiausių ir izoliuotų asmenų tapatybių nustatymo procesą", — kanalas cituoja premjerą.

  Anot jo, iš Uhano atvykę australai saloje viešės iki dviejų savaičių, kol bus nustatyta, kad jie nėra užsikrėtę naujo tipo koronavirusu.

  "Mano prioritetas yra australų saugumas", — pridūrė Morisonas.

  Pranešama, kad didžiausia Australijos oro linijų bendrovė "Qantas Airways" pasiūlė savo pagalbą evakuojant piliečius iš Uhano.

  2019 metų gruodžio 31 dieną Kinijos valdžia informavo Pasaulio sveikatos organizaciją apie nežinomos pneumonijos protrūkį Uhano mieste, esančiame centrinėje šalies dalyje. Ekspertai nustatė ligos sukėlėją — tai 2019-nCoV koronavirusas.

  Naujausiais KLR valstybinio sveikatos komiteto duomenimis, bendras naujo tipo koronaviruso sukelta pneumonija sergančių pacientų skaičius Kinijoje siekė 5974 žmones, iš jų 132 mirė. Už kontinentinės Kinijos ribų infekcijos buvo užfiksuotos Honkonge, Makao, Taivane, Tailande, Japonijoje, Pietų Korėjoje, JAV, Kanadoje, Vietname, Singapūre, Nepale, Prancūzijoje, Australijoje, Malaizijoje ir Vokietijoje.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Kinijos mokslininkai pradėjo kurti iRNR vakciną nuo koronaviruso
  Vokietijos pilietis užsikrėtė koronavirusu
  Tegai:
  koronavirusas, Australija

  Svarbiausios temos