17:31 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Bundesveras patiria sunkumų su pėstininkų kovos mašina "Puma", pažymima, kad šiuo metu tik penktadalis šių mašinų yra tinkamai paruoštos

  VILNIUS, sausio 29 — Sputnik. Dėl šarvuočių trūkumo Vokietijos kariuomenė priversta pratybose naudoti paprastus automobilius, praneša leidinys "Bild".

  Bundesveras patiria sunkumų su pėstininkų kovos mašina "Puma", kuri armijoje net vadinama "sunkiu vaiku". Šiuo metu tik penktadalis šių mašinų yra tinkamai paruoštos, rašo leidinys su nuoroda į Vokietijos armijos duomenis.

  Remiantis Bundesvero vidaus dokumentacija, pagrindinės tokios situacijos priežastys yra atsarginių dalių trūkumas ir techninės priežiūros sunkumai, pažymi "Bild". Dėl to Vokietijos armija mokymo procese pereina prie alternatyvių variantų.

  Bundesveras rekomenduoja apsvarstyti "inovacines mokymo galimybes". Kaip nurodo leidinys, tai reiškia, kad vienetai, neturintys pakankamai pėstininkų kovos mašinų "Puma" pratyboms vykdyti, turi vietoj jų naudoti paprastus automobilius. Anot "Bild", dėl apgailėtinos finansinės padėties keletas vokiečių vadų jau pasinaudojo šiuo metodu.

  "Puma" — vokiečių pėstininkų kovos mašina. Iš pradžių buvo planuojama tiekti 410 mašinų partiją Vokietijos sausumos pajėgoms, kad pakeistų pasenusias kovos mašinas "Marder". 2012 metais užsakymas buvo sumažintas iki 350 vienetų, tuo metu vienos mašinos kaina padidėjo iki septynių milijonų eurų.

  Pirmosios "Pumos" pristatytos Bundesverui 2010 metais. Pėstininkų kovos mašinų serijų pristatymas prasidėjo 2015 metų balandį.

  Dar šia tema

  Vokietijos žiniasklaida palygino Bundesvero orlaivius su muziejaus eksponatais
  Žiniasklaida papasakojo apie apgailėtiną britų kariuomenės padėtį
  Vokietijoje didžioji dalis karinės technikos pripažinta netinkama
  Bundesverui trūksta palapinių ir aprangos dalyvauti NATO misijose
  Tegai:
  kariai, mokomosios pėstininkų kovos mašinos, Bundesveras, Vokietija

  Svarbiausios temos