01:55 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB80.4584
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  "RT" žurnalistė Vafa Šabruni buvo sužeista trečiadienį per minos sprogimą Sirijos Marat an Numano mieste

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Rusijos karo medikai išgelbėjo Sirijoje sužeistos "RT" korespondentės Vafos Šabruni (Wafa Shabruni) gyvybę, ketvirtadienį pranešė Rusijos gynybos ministerija.

  Šabruni buvo sužeista trečiadienį per minos sprogimą Sirijos Marat an Numano mieste.

  "Gynybos ministro Sergejaus Šoigu sprendimu, Rusijos pajėgų grupuotės Sirijoje karo medikai nedelsdami atvyko į Hamos miesto ligoninę, kur buvo atvežta Vafa Šabruni konsultacijai pas kolegas iš Sirijos", — cituoja spaudos pranešimą RIA Novosti.

  Trečiadienio vakare į Hamą iš Chmeimimo oro bazės buvo išsiųstas Rusijos transporto sraigtasparnis su karo medikų komanda.

  "Po to, kai suteikta būtina medicininė pagalba Hamos miesto ligoninėje, Vafa Šabruni, lydima Rusijos karo medikų, buvo nugabenta į Chmeimimo oro bazę. Praėjusią naktį Šabruni buvo suteikta kompleksinė terapija, du telemedicinos konsultacijų seansai su pagrindiniais karo medicinos akademijų specialistais", — pažymi ministerija.

  Dabar karo medikai Šabruni būklę vertina kaip sunkią, tačiau stabilią. Dabar sprendžiamas jos atgabenimo į Rusiją klausimas.

  Dar šia tema

  RT pradeda dokumentinį projektą apie Didžiojo Tėvynės karo istoriją
  Tegai:
  medikai, žurnalistas, RT

  Svarbiausios temos