15:25 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1200
 • RUB79.6793
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Vašingtonas ir toliau tiki, kad ribojamosiomis priemonėmis galės pakenkti teigiamiems pokyčiams, įvykusiems Kryme nuo susivienijimo su Rusija

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Naujos JAV sankcijos Krymui nepakeis Rusijos politikos, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos ambasados pranešimą.

  "Norėtume priminti savo kolegoms, kad apribojimai nepakeis Rusijos politikos. O jų autoriai tik pakenks savo pačių interesams — pakenks abipusiai naudingo bendradarbiavimo su mūsų šalimi pagrindu", — sakoma pareiškime.

  "Vašingtonas ir toliau tiki, kad ribojamosiomis priemonėmis galės pakenkti teigiamiems pokyčiams, įvykusiems Kryme nuo susivienijimo su Rusija. Jie negali susitaikyti su Rusijos valdžios institucijų sėkme visapusiškai plėtojant šį regioną, ypač įgyvendinant didelio masto infrastruktūros projektą, skirtą pradėti tiesioginį susisiekimą keliais ir geležinkeliu su pusiasaliu, ir bando destruktyviai pateikti skaidrius šalies politinius procesus bei ten vykstantį vietos valdžios organų stiprinimą", — teigiama ambasadoje.

  Anksčiau JAV įvedė sankcijas aštuoniems Ukrainos ir Rusijos piliečiams bei Rusijos bendrovei "Grand Service Express" — tolimųjų traukinių, gabenančių keleivius tiltu tarp žemyninės Rusijos ir Krymo, operatoriui. Tarp kitų apribojimai buvo taikomi Sevastopolio gubernatoriui Michailui Razvožajevui ir Krymo ministrui pirmininkui Jurijui Gocaniukui.

  Prieš tai jie buvo įtraukti į panašų Europos Sąjungos sąrašą.

  "Grand Service Express" užsiima keleivių pervežimu tolimojo susisiekimo traukiniais tarp Maskvos ir Sankt Peterburgo, taip pat tapo tolimųjų traukinių, gabenančių keleivius tiltu tarp žemyninės Rusijos ir Krymo, operatoriumi. Pirmasis traukinys į Krymą iš Sankt Peterburgo išvyko 2019 metais gruodžio 23 dieną.

  Dar šia tema

  Politologas: balsuojant už ETPA pirmininko pavaduotoją nugalėjo protas
  Puškovas numatė "Ukrainos ir Baltijos šalių isteriją" ETPA
  Tegai:
  sankcijos, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos